Wieńce pogrzebowe WARSZAWA

Ostatnie pożegnanie osoby bliskiej jest czasem pełnym żalu i wewnętrznego smutku. Rodzinie i najbliższym przyjaciołom zależy na tym, aby miejsce spoczynku osoby zmarłej było swoistym pomnikiem pamięci i wspomnień. Jednym z takich symbolicznych elementów są wieńce pogrzebowe, które wykonujemy w kwiaciarni internetowej Wieniec24 z ofertą dla Warszawy

Wieniec pogrzebowy z dostawą do Warszawy

Wieniec pogrzebowy to okazała kompozycja kwiatowa, którą na ostatnie pożegnanie osoby zmarłej najczęściej wybiera rodzina i bliscy przyjaciele. Wieniec na pogrzeb jest swego rodzaju hołdem, który składa się zmarłemu. Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 dostarcza kwiatowe kompozycje na terenie Warszawy: na Powązki, Bródno, Wolę, Wólkę czy Mokotów oraz na każde inne miejsce wskazane przez zamawiającego. Doradzamy w doborze stosownego wieńca na pogrzeb, gdyż wiemy, iż ceremonia funeralna jest trudnym i smutnym czasem dla bliskich, dlatego proponujemy najlepsze kompozycje kwiatowe. 

Wieniec pogrzebowy układany jest na liściach palmowych, monstery, bananowca czy kordyliny krzewiastej, w które wplecione są kwiaty odpowiednie na ceremonie pogrzebowe: lilie, kalie, róże, chryzantemy, goździki, gerbery czy margaretki. Często stosowana jest również kompozycja mieszana, w której występuje kilka rodzajów kwiatów na jednym wieńcu. Warto wspomnieć, iż przy wykonywaniu wieńców pogrzebowych zwracamy uwagę nie tylko na delikatny wygląd tych kwiatów, ale również na ich symbolikę, która niejednokrotnie związana jest ze smutkiem, żalem, ale i pamięcią oraz wiecznością. Kwiaty na pogrzeb mają bowiem wyrażać uczucia, jakie za życia i po jego śmierci są kierowane do osoby zmarłej.  Całość ubogacona jest przez delikatną szarfę z napisem lub wstążkę. 

W naszej kwiaciarni internetowej z Warszawy układamy wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów albo wieńce ze sztucznych kwiatów. Możliwe jest również ich wymieszanie. 

Ceny wieńców pogrzebowych w Warszawie

Ceny wieńców pogrzebowych dostarczanych do Warszawy Bródno, Mokotów, Wólka czy Wola, uzależnione są od rodzaju i ilości użytych kwiatów. Wpływ na ostateczne koszty ma również to, czy kompozycja została wykonana z żywych, czy sztucznych kwiatów. Zwyczajowo w wieńcu na pogrzeb może zostać umieszczonych 20, 40, 50 lub 60 roślin różnego rodzaju. 

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 dostarcza gotowe wieńce i kompozycje kwiatowe na teren Warszawa Powązki, Bródno, Mokotów, Wola, Wólka lub w każde dowolne miejsce w Polsce wskazane przez klienta. Zdajemy sobie sprawę, że z różnych przyczyn, nie zawsze jest możliwa obecność na ostatnim pożegnaniu. Dbamy o to, aby tym symbolicznym kwiatowym gestem godnie uczcić pamięć osoby zmarłej.