O nas

Zapraszamy do naszego świata, pełnego kwiatów i nie tylko, do miejsca, w którym żadne zlecenie florystyczne nie jest trudnością – do Kwiaciarni internetowej wieniec24.pl.

Naszą filozofią jest dbałość o każdego klienta, każdą roślinkę, najdrobniejszy szczegół. Kreatywność pozwala na realizowanie wyszukanych form i daje nieograniczone możliwości.

Co dzień oferujemy świeże kwiaty, wykonujemy niepowtarzalne bukiety, wieńce, wiązanki i kompozycje florystyczne. Przygotowujemy zamówienia indywidualne, wieńce dla firm, biur, hoteli czy urzędów.

Jesteśmy prawdziwą kwiaciarnią internetową. Oferowane przez nas kwiaty są rzeczywiście dostępne od ręki i można je oglądać, a nawet dotknąć czy poczuć ich zapach. Nie obiecujemy tego co niemożliwe, a bukiety, wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe wykonujemy z pasją i znajomością sztuki florystycznej. Obsługujemy wielu klientów każdego dnia i cieszymy się, kiedy są zadowoleni.

Nie jesteśmy też największą kwiaciarnią internetową w Polsce, ale nie przeszkadza nam to w byciu jedną z najlepszych kwiaciarni.

Wciąż się rozwijamy i robimy wszystko, aby wyróżniać się przede wszystkim dobrze i efektywnie świadczonymi usługami. Zobacz, jak wygląda nasz świat kwiatów wieniec24.pl.

Możesz pójść do pierwszej lepszej kwiaciarni – pewnie, ale w żadnej kwiaciarni nie otrzymasz tak uroczej i wykwalifikowanej obsługi. Kwiaty to nasza pasja, każdy nasz bukiet, wiązanka czy wieniec to odrobina serca naszych przemiłych kwiatowych wróżek.
Na życzenie klienta możemy stworzyć kompozycje słodkie lub szarmanckie, eleganckie i poważne, które świetnie spełnią przewidzianą dla nich funkcję.
Pomożemy z kwiatkami, bukietami i wiankami, koszami i koszyczkami, dekoracjami na różne okazje – zajmujemy się z powodzeniem florystyką funeralną.