Misja firmy

 

1. Misja/wizja.
Naszą misją jest zapewnienie dynamicznego rozwoju firmy, współpraca z naszymi klientami na zasadzie partnerstwa jak i zapewnienie im dostępu do jak najszerszej oferty akcesoriów pogrzebowych najlepszej jakości, jednocześnie gwarantując serwis na najwyższym poziomie.


2. Cele działalności.    

Podstawowym celem działalności naszej firmy jest świadczenie usług na wysokim
poziomie a zarazem zwiększenie liczby klientów. Praca z pasją, jak i z zaangażowaniem.

Kwiaciarnia wieniec24.pl jest uznaną i cenioną firmą w Polsce. Jest ona
miejscem, do którego zadowoleni klienci powracają i które z przyjemnością polecają
innym.

Naszym celem jest zwiększenie zadowolenia klienta poprzez jakość, niezawodność oraz szybkość wykonywania usług w zakresie tworzenia kompozycji kwiatowych, wizualnej oprawy uroczystości, kompleksowej dekoracji wnętrz oraz możliwości dekoracji trumien i samochodów.

Charakteryzuje nas najwyższy poziom wykonywania bukietów / wiązanek i wieńców oraz kompozycji kwiatowych. Bukiety, wiązanki, wieńce i dekoracje powstają z najwyższej jakości kwiatów i produktów. Ponadto cały zespół stale pracuje nad tworzeniem nowych form i aranżacji, ponieważ chce mile zaskakiwać. Celem firmy mianowicie jest rozwój, innowacja jak i staranność w doborze komponentów.

Celem kwiaciarni również jest tworzenie nietuzinkowych i indywidualnych kompozycji kwiatowych jak i świadczenie profesjonalnych usług florystycznych. Oprócz kwiatów ciętych i kompozycji kwiatowych w ofercie znajdują się dekoracje pogrzebowe, kwiaty doniczkowe, różnego rodzaju kartki kondolencyjne, świece, znicze ...

3. Nazwa.
Kwiaciarnia wieniec24.pl


4. Logo

kwiaciarnia internetowa wieniec24.pl

Kwiaciarnia wieniec24.pl zrodziła się z pasji do tworzenia piękna oraz z miłości do kwiatów.

Już od ponad dziecięciu lat w naszej kwiaciarni internetowej wieniec24 powstają gustowne i oryginalne kompozycje kwiatowe. Są one doskonałym wyrazem pamięci i miłości. Oprócz kwiatów ciętych i kompozycji kwiatowych oferujemy artykuły dekoracyjne.

Świadczone są również usługi poczty wysyłkowej. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail, a kwiaty zostaną dostarczone na wybrany adres w całej Polsce.