Wiązanki pogrzebowe WARSZAWA

Kwiaty są symbolicznym sposobem pożegnania i upamiętnienia osoby zmarłej. To swego rodzaju hołd, który oddaje się jej pamięci. Kompozycje kwiatowe niemal zawsze towarzyszą tej ostatniej drodze. Stonowane i eleganckie wiązanki pogrzebowe w Warszawie tworzone są przez kwiaciarnię internetową Wieniec24. Wiemy, iż czas po odejściu bliskiej osoby należy do tych najtrudniejszych i najsmutniejszych, dlatego proponujemy najlepsze rozwiązania florystyczne odpowiednie na ceremonię pożegnalną. 

Wiązanki pogrzebowe w Warszawie: Bródno, Mokotów, Ursynów, Powązki

Wieniec24 jest kwiaciarnią internetową, a to oznacza, że przygotowujemy wiązanki pogrzebowe z żywych i sztucznych kwiatów oraz dostarczamy je do dowolnego miejsca w Warszawie, a także na terenie całej Polski. Przez swoje działania i piękne kompozycje kwiatowe chcemy umożliwić symboliczne ostatnie pożegnanie osoby zmarłej tym, którzy nie mogą osobiście stawić się na ceremonii pogrzebowej. 

Wykonywane przez nas wiązanki pogrzebowe mają stonowany charakter adekwatny do uroczystości ostatniego pożegnania. Również dobierane przez nas kwiaty nie są bez znaczenia, gdyż obfitują w doniosłą symbolikę:

  • chryzantemy oznaczają oddanie i przyjaźń; 
  • lilie symbolizują czystość, niewinność i odrodzenie; 
  • róże wyrażają miłość, wierność oraz pamięć. 

Choć te kwiaty towarzyszą w chwilach, które wiążą się ze stratą bliskiej osoby, to za ich pośrednictwem możemy wyrazić niesłabnącą miłość i nadzieję na kolejne spotkanie. W Wieniec24 nasze wiązanki pogrzebowe układamy właśnie z tym zamysłem i każdorazowo dobieramy kwiaty tak, aby wyrażały konkretne uczucia. 

Ceny wiązanek pogrzebowych w Warszawie

Wiązanka pogrzebowa jest mniejszą kompozycją od wieńca, jednak jej ostateczna cena uzależniona jest od ilości i rodzaju użytych kwiatów oraz roślin (zazwyczaj układamy wiązanki z 8, 12, 17 lub 22 kwiatów). Ważny jest również styl, w którym zostanie ułożona kompozycja. Każdorazowo tworzymy takie wiązanki pogrzebowe, które są zgodne ze smutnym i refleksyjnym charakterem ceremonii ostatniego pożegnania. Nasze kompozycje florystyczne układamy zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów, a także dopuszczamy połączenie obydwu rodzajów. Ponadto przy doborze roślin zwracamy uwagę na ich sezonowość oraz trwałość. 

Świadczymy usługi związane ze sprzedażą wiązanek pogrzebowych na terenie Warszawy (Bródno, Mokotów, Powązki, Ursynów i w innych wskazanych miejscach).