Dekoracja urny WARSZAWA

Tworzenie kompozycji z żywych kwiatów na uroczystości pogrzebowe to znana tradycja od wieków. To na barkach najbliższej rodziny spoczywa załatwianie wszystkich formalności pogrzebowych w tym wybór odpowiednich kompozycji florystycznych. Jakie wieńce dobrać przy takiej uroczystości? Czy dekoracja urny w Warszawskich kwiaciarniach kosztuje majątek?

Stroiki kwiatowe i dekoracja urny z prochami Warszawa

Ostatnie pożegnanie jest trudnym czasem dla rodziny i przyjaciół. W chwilach smutku i żalu wyrażanie emocji poprzez odpowiednią oprawę pogrzebu jest nieodzownym elementem. Najbliższa rodzina powinna zadbać, aby wieńce pogrzebowe w Warszawie były okazałe i skomponowane w doskonały sposób. Wybierając barwę kwiatów, można zasugerować się następującą symboliką:

  • jasne, stonowane kolory identyfikują z czystością i niewinnością,

  • czerwona barwa dodawana do wiązanek podkreślają ogromne uczucie czyli miłość,

  • fioletowe odcienie przypominają o podniosłości wydarzenia,

  • niebieskie akcenty wyrażają tęsknotę.

Skomponowanie idealnej dekoracji urny w Warszawie nie powinno stanowić problemu. Kwiaciarnie internetowe współpracujące z profesjonalnymi florystami zadbają o dostarczenie najwyższej jakości świadczonych usług.

Dekoracja urny Warszawa - cena

Dobór kolorów i kwiatów towarzyszących uroczystościom pogrzebowym można zlecić firmie, w której zamawiane są kwiaty, albo samemu zdecydować o nadaniu znaczenia kompozycjom. Koszt najprostszej dekoracji urny z prochami w Warszawskich kwiaciarniach, nie powinien przekraczać 300 zł. Jednakże na indywidualne zlecenia, można wydać dużo więcej. Cena takiego stroika zależy od wielkości i rodzaju kwiatów, które mają go ozdabiać.

Dekoracja urny Warszawa - jak zamawiać?

Zazwyczaj kwiaciarnie online zastrzegają sobie jednodniowe wyprzedzenie, przy składaniu zamówień. Mimo wszystko jest to bardzo krótki okres na wykonanie takiej usługi. W formularzu należy podać imię i nazwisko osoby zmarłej, dokładny adres doręczenia oraz czas rozpoczęcia uroczystości pogrzebowej.