Kompozycje nagrobne

Kwiaty to wyjątkowo subtelny sposób na to, aby wyrazić swoje uczucia. Wśród różnych kompozycji kwiatowych wyróżnić należy również te, które mają uświetnić uroczystości pogrzebowe - wieńce i wiązanki z żywych lub sztucznych kwiatów to najlepszy sposób na wyrażenie szacunku do zmarłego i podkreślenie, jaka łączyła nas z nim więź.

Elegancka wiązanka ze sztucznych kwiatów grób

Kompozycje ze sztucznych kwiatów cieszą się równie dużą popularnością, co te wykonane z żywych roślin. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są bardzo trwałe i nie musimy się obawiać, że ulegną szybkiemu zniszczeniu na przykład w niesprzyjających warunkach pogodowych - na pewno będą efektowną ozdobą nagrobka przez długi czas.

Wiązanka ze sztucznych kwiatów na grób wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na jej elegancki i gustowny charakter. Ponadto może być ona spersonalizowana na życzenie, np. pod względem zastosowanej kolorystki czy dodatków - o tym zawsze decyduje osoba składająca zamówienie. Można także wybrać jedną z przykładowych wiązanek ze sztucznych kwiatów na grób, które znajdują się na stronie.

Kwiaty na groby ze stosowną szarfą

Aby jeszcze bardziej podkreślić wagę uroczystości ostatniego pożegnania, to wszystkie zamawiane kwiaty na groby dekorowane są żałobną szarfą, na której znajduje się wybrany przy zamówieniu stosowny napis. Dzięki temu możemy między innymi podkreślić więź, jaka łączyła nas ze zmarłym.

Takie rozwiązanie jest szczególnie wygodne dla osób, które podróżują z daleka, nie dysponują wystarczającą ilością wolnego czasu lub nie mogą osobiście stawić się na ceremonii pogrzebowej - zamówione kwiaty na grób zostają dostarczone we wskazane miejsce przez naszą firmę - wystarczy podać dokładny adres oraz porę.

Wieniec z dostawą na cmentarz

Formularz zamówieniowy na stronie internetowej umożliwia nie tylko wybór określonej kompozycji pogrzebowej, ale również wskazanie miejsca, gdzie ma zostać ona dostarczona, np. do kościoła, kaplicy lub na cmentarz.

Ile kosztuje wieniec z dostawą na cmentarz? Cena kompozycji pogrzebowej wraz z dostawą uzależniona jest od kilku czynników, w tym między innymi rodzaju zastosowanych kwiatów, dodatków oraz jej wielkości - są to kwestie, o których decyduje osoba składająca zamówienie. Z przykładowymi wiązankami i wieńcami pogrzebowymi oraz ich cenami można zapoznać się na stronie internetowej. Każde zamówienie może więc być całkowicie spersonalizowane i dostosowane do naszych oczekiwań również pod względem cenowym.