Wieniec na stojaku

Tradycyjnemu pogrzebowi zwykle towarzyszą kwiaty. Przygotowywane specjalnie na ceremonię ostatniego pożegnania kompozycje mogą przybierać różne formy. Wieniec pogrzebowy to sporych rozmiarów konstrukcja z kwiatów i roślin zielonych żywych lub sztucznych. Tradycyjnie składany jest na grobie przez najbliższych zmarłego.

Wieniec na pogrzeb na stojaku

Duży wieniec pogrzebowy to kompozycja stworzona z kilkudziesięciu kwiatów oraz gałązek, najczęściej świerkowych, przymocowanych do specjalnego stelaża. Ze względu na swój rozmiar oraz wagę wieniec warto wyeksponować na specjalnym stojaku.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju i różnych rozmiarów wieńce pogrzebowe oraz wiązanki. Zamówione kompozycje dostarczamy pod wskazany adres. Zapraszamy do kwiaciarni internetowej Wieniec24.pl, gdzie prezentujemy szczegółową ofertę. Współpracując z profesjonalistami z dziedziny florystyki, zapewniamy naszym klientom wyroby najwyższej jakości, wykonane z roślin żywych oraz sztucznych.

Duże wieńce na pogrzeb z dostawą

Działamy lokalnie w wielu miastach w Polsce. Zamówienia składane poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej kierowane są do konkretnych kwiaciarni, w których są realizowane. Rzetelna i sprawna obsługa to nasz priorytet. Zamówione kompozycje dostarczamy na adres podany w zamówieniu, dbając o to, aby dotarły na czas i w doskonałym stanie.

Czas pogrzebu i żałoby to okres przeżywania wielu trudnych emocji. Chcąc wspierać naszych klientów w tym trudnym momencie, w którym się znaleźli, dbamy o to, żeby wykonywać swoje zadania należycie i bez problemów. Klient tylko składa zamówienie, a cała reszta należy do nas. Zachęcamy do kontaktu z obsługą platformy. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania dotyczące realizacji zamówień, pomożemy wybrać kwiaty i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Duży wieniec pogrzebowy

Dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy florystów, z którymi współpracujemy, możemy zaoferować naszym klientom profesjonalnie wykonane wieńce na pogrzeb oraz wiązanki pogrzebowe. Kwiaty, z których one powstają to żywe rośliny ze świeżych dostaw lub rośliny sztuczne doskonałej jakości. Na naszej stronie można przeglądać zdjęcia przykładowych kompozycji, które są pomocne w dokonaniu wyboru.

Pod każdym zdjęciem znajduje się krótki opis produktu wraz z sugerowaną ceną, która zależy przede wszystkim od ilości kwiatów oraz dodatków użytych do stworzenia wybranej kompozycji. Istnieje również możliwość zamówienia zniczy, które zostaną dostarczone razem z kwiatami. Zapraszamy na www.wieniec24.pl