Wieniec rzymski

Wybierając wieniec na pogrzeb bliskiej osoby, często kierujemy się względami estetycznymi. Ten ostatni dar, który składamy na grobie bliskiej naszemu sercu osoby, symbolizuje nasze uczucia wobec niej — miłość, tęsknotę i pustkę, która pozostaje. Pragniemy, żeby ten dar był wyjątkowy i odzwierciedlał nasze emocje, towarzyszące rozstaniu.

Wieniec pogrzebowy rzymski z dostawą

Oryginalnym wyborem jest wieniec pogrzebowy rzymski. Odbiega on nieco wyglądem od tradycyjnych wieńców, najczęściej wybieranych na pogrzeby. Wieniec rzymski to elegancka kompozycja na bazie okręgu, który symbolizuje nieskończoność oraz życie wieczne. Do zdobienia wieńca używa się kwiatów, najczęściej żywych, usytuowanych w jednym miejscu lub zdobiących całą obręcz wieńca.

W naszej ofercie posiadamy tego typu wieńce pogrzebowe na stelażu, wykonane zgodnie ze sztuką przez profesjonalnych florystów. Zamówienia można składać w kwiaciarni online Wieniec24.pl, gdzie dostępna jest szczegółowa oferta. Zamówione wieńce dostarczamy pod wskazany adres — na cmentarz, do kaplicy, kościoła czy domu pogrzebowego.

Wieniec na pogrzeb rzymski

Zamówienia złożone online trafiają do lokalnych kwiaciarni, z którymi współpracujemy. Dzięki temu kwiaty dostarczone na pogrzeb są ciągle świeże, a cała kompozycja prezentuje się doskonale. Nasi floryści dokładają wszelkich starań, żeby wykonane kompozycje były nie tylko piękne, ale także solidne i trwałe. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się w jak największym stopniu sprostać wyobrażeniom klienta.

Wieniec pogrzebowy rzymski to wyjątkowa kompozycja z bogatą historią. Dawniej był on zarezerwowany dla najwybitniejszych osobistości. Ta piękna kompozycja doskonale odzwierciedla szacunek, jakim darzony był zmarły. Żywe kwiaty na zielonym okręgu to prostota i elegancja w jednym.

Wieniec na stelażu rzymski

Wieniec pogrzebowy rzymski to zwykle sporych rozmiarów, ciężka kompozycja, którą najlepiej eksponować na stelażu. Dzięki temu będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale uzyska stabilną podporę. Wieniec pogrzebowy tego typu nie należy do najtańszych, jednak warto się na niego zdecydować, ponieważ stanowi on zawsze oryginalną ozdobę uroczystości pogrzebowej.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Ogromny wybór roślin i rodzajów kwiatowych kompozycji wraz z dostawą pod wskazany adres  to wygoda i sprawne załatwienie kwestii kwiatów na pogrzeb. Wystarczy złożyć zamówienie poprzez formularz online, dostępny na www.wieniec24.pl, a resztą zajmiemy się my.