Wiązanka dla przyjaciółki

Pogrzeb bliskiej osoby to niezaprzeczalnie bardzo smutne wydarzenie, któremu towarzyszy mnóstwo trudnych emocji. Uroczystość pogrzebowa to jednak okazja do godnego pożegnania zmarłego i niesamowicie istotny element przeżywania żałoby. Wieńce, wiązanki i kwiaty, które zwyczajowo zostawiamy na grobie, mają bogatą symbolikę i przede wszystkim są wyrazem naszej pamięci o zmarłej osobie.

Śmierć przyjaciółki i dziecka to coś, przeciwko czemu często buntuje się ludzka natura. Podświadomie ciężko nam pogodzić się z faktem, że bardzo młodej osobie nie zostało dane przeżyć więcej lat. Tym bardziej przytłaczające staje się załatwianie wszelkich formalności związanych z pogrzebem. W obliczu straty ostatnim czego potrzebuje rodzina zmarłego dziecka, jest zamartwianie się, czy zamówione na uroczystość kwiaty przyjdą na czas oraz czy będą godnie się prezentować.

Wiązanka pogrzebowa dla przyjaciółki z dostawą

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 współpracuje z lokalnymi kwiaciarniami na terenie wybranych polskich miast, nie tylko tak dużych jak Kraków czy Warszawa. Oferuje szeroki wybór wiązanek składających się wedle uznania ze sztucznych, bądź też naturalnych kwiatów. Oczywiście można wybrać odpowiedni napis, który zostanie umieszczony na danej wiązance. Każda kompozycja jest wykonana starannie i dostarczona w wybrane miejsce- do domu pogrzebowego, na cmentarz, do kościoła, tudzież pod wskazany adres w wyznaczonym terminie.

Wiązanka na pogrzeb dla przyjaciela kojarzy się przede wszystkim z białą barwą kwiatów. Panuje wręcz niepisana reguła, według której należy wybrać kwiaty w kolorze białym lub jego odcieniach. Biel symbolizuje niewinność, szczerość oraz szlachetne uczucia. Z tego samego powodu dziecięce trumny są zazwyczaj białe. Ponadto na grobach dzieci najczęściej składa się wiązanki, które zostały wykonane z delikatnych kwiatów, takich, jak np. lilie, róże czy goździki. Rzecz jasna nie ma takiego przymusu; doskonale sprawdzą się także klasyczne chryzantemy lub hortensje.

Wiązanka dla dziecka z dostawą, zamówiona za pośrednictwem strony Wieniec24 pozwala na zaoszczędzenie stresu związanego z chodzeniem od kwiaciarni do kwiaciarni i poszukiwaniem wiązanki w stacjonarnym sklepie. Odciąża także od zmartwień o to, jak dostarczyć kwiaty na uroczystość pogrzebową. Pełen profesjonalizm połączony z empatią to coś, czego można śmiało oczekiwać od pracowników sklepu internetowego Wieniec24. Czas oczekiwania na realizację zamówienia jest relatywnie krótki, oczywiście uzależniony od takich czynników jak na przykład rozmiar wiązanki.