WIENIEC POGRZEBOWY - BIAŁA RÓŻA I GOŹDZIK

Kod produktu: 1951

339,90 
 
Napis na szarfie:
19,99 
Data dostawy *:
Godziny dostawy *:
Wielkość *:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu / lokalizacja grobu)
Kod pocztowy *:
(kościół, cmentarz, dom)
Miejscowość *:
(kościół, cmentarz, dom)
Opcje dostawy:
Zmarły/a:
Ilość:
Znicz (mały):
- 15,00  / szt.
Znicz (średni):
- 20,00  / szt.
Znicz (duży):
- 30,00  / szt.
Karta kondolencyjna:
- 9,99  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19,99 zł brutto.

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię

W naszym życiu są ludzie, którzy zawsze będą zajmować szczególne miejsce w naszych sercach. Aby wyrazić szacunek i wyrazić podziw dla kogoś takiego, nasze kwiaciarnie stworzyły przepiękną aranżację w postaci białych goździków i pięknych białych róż, które dopełniają świeża zieleń. Białe róże i goździki mieszają się razem, tworząc boską strużkę. Jest czystym wyrazem szczerej troski i miłości.

Elegancka i dostojna wiązanka pogrzebowa z białych róż i goździków jest symbolem głębokiego szacunku oraz wiecznej pamięci. Białe róże, cenione za ich uniwersalny język miłości i niewinności, splatają się z delikatnymi goździkami, które dodają kompozycji subtelnego piękna. Ta starannie ułożona wiązanka pogrzebowa została zaprojektowana, aby oddać hołd i wyrazić kondolencje, będąc cichym towarzyszem ostatniej drogi.

Wyselekcjonowane, świeże kwiaty zapewniają długotrwałe zachowanie piękna, a dodane do kompozycji zieleń i dodatki florystyczne są wyrazem harmonii i spokoju. Tradycyjny wieniec pogrzebowy, będący często wyszukiwanym elementem ceremonii pożegnalnych, w tej formie prezentuje się z największą dostojnością. Oferta naszej kwiaciarni zapewnia profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze najodpowiedniejszych kompozycji na pogrzeb, zawsze z dostawą na czas i z możliwością personalizacji wiązanki.

Wieniec pogrzebowy z białych róż i goździków

Wiązanka pogrzebowa Mała               20 kwiatów
Wiązanka pogrzebowa Średnia          30 kwiatów
Wieniec pogrzebowy Duży          37 - 40 kwiatów
Wieniec pogrzebowy Deluxe       47 - 50 kwiatów

Proszę Pamiętać, że wzór wskazany na zdjęciu, wskazuje jeden rodzaj wielkości, co oznacza, że wybierając przy okazji zakupu np. rozmiar "mała", jesteście Państwo świadomi, że wielkość kompozycji będzie mniejsza, od tej wskazanej we wzorze, natomiast wielkość kompozycji będzie zgodna/adekwatna do ilości przypisanych kwiatów, w ramach zamawianej wielkości.

Zamówienia realizowane są z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem - nie zapomnij o istotnych informacjach:

  • imię i nazwisko osoby zmarłej
  • w adresie dostawy podaj dokładne miejsce doręczenia: kaplica, cmentarz, kościół, zakład pogrzebowy, (Bardzo ważne! -  jeżeli dostawa jest na cmentarz na konkretny grób należy podać lokalizację grobu ( sektor, rząd, numer )
  • w polu telefon podaj jeszcze raz swój numer telefonu lub do osoby, która zna szczegóły związane z pogrzebem. 
  • w dodatkowych uwagach do zamówienia podaj dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii pogrzebowej.

Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość regulaminowego - 30 minutowego spóźnienia, wynikającego z różnych, niezależnych od nas wypadków losowych. ( np. marsze, demonstracje , blokady ulic itd.)

Wieniec pogrzebowy dla taty z dostawą

Pożegnanie bliskiej osoby to niezwykle trudny czas dla rodziny oraz przyjaciół. Uczucia te możesz wyrazić poprzez przyniesienie kwiatów na pogrzeb. Wszystkie kwiaty na pogrzeb dostarczamy pod wskazany adres, więc nie musisz martwić się odbiorem, ani przewiezieniem danego wieńca lub wiązanki do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego

Umiejętność ułożenia kwiatów w stylową kompozycję, która będzie trwała i nie rozsypie się przy próbie przeniesienia, to wbrew pozorom trudna sztuka. Znajomość charakterystyki poszczególnych gatunków kwiatów, zręczność przy łączeniu elementów, wyczucie estetyki… Florystki z kwiaciarni wieniec24.pl, posiadają odpowiednie predyspozycje do tworzenia wyjątkowych form.

Wieniec na Pogrzeb z żywych kwiatów – Kwiaciarnia Online

Kwiaciarnia wieniec24.pl zajmuje się dostarczaniem kwiatów, bukietów, wiązanek, wieńców pogrzebowych i kwiatów kondolencyjnych. Zapewniamy gwarancję dostawy kwiatowej na terenie całej Polski w 24h. Wyślij kwiaty pocztą!

Kwiaty w zależności od dostępności w hurtowni, mogą być zastępowane innymi kwiatami sztucznymi w tej samej kolorystyce, sytuacja może zaistnieć tylko w przypadku braku dostępności poszczególnych gatunków kwiatów, które są ujęte w ramach wzoru -  koncepcja wiązanki / wieńca zostanie zachowana, zostaną użyte kwiaty, które są aktualnie dostępne w ramach przygotowania kompozycji.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Rekomendowane produkty