Wieńce pogrzebowe KRAKÓW

Kwiaty na uroczystościach żałobnych są symbolicznym pożegnaniem oraz złożeniem hołdu osobie zmarłej. To nieodłączny element ostatniej drogi, w której uczestniczą najbliżsi. Kwiatom przypisuje się szczególne znaczenie, gdyż wyrażają żal, smutek, uczucia do osoby zmarłej, ale i symbolizują wieczność. Nasza kwiaciarnia internetowa, która dostarcza swoje wieńce pogrzebowe na terenie Krakowa, uwzględnia to znaczenie kwiatów przy tworzeniu wieńców pogrzebowych.

Wieńce pogrzebowe w kwiaciarni w Krakowie 

Dzień ostatniego pożegnania jest jednym z trudniejszych w życiu każdego człowieka. Musimy wtedy pogodzić się ze stratą i przetrwać smutek oraz żal po osobie zmarłej. Niełatwo jest wtedy podejmować decyzję i przebrnąć przez inne sprawy organizacyjne związane z pochówkiem. Dlatego też w naszej kwiaciarni internetowej pomagamy w wyborze wieńca pogrzebowego oraz umieszczanych na nich kwiatów. Zajmujemy się również dostarczaniem kompozycji florystycznej do dowolnego miejsca w Krakowie (Rakowicka, Bronowice, Batowice). Doskonale znamy się na odpowiednich i stonowanych kompozycjach, które będą odpowiednie na tę bolesną ceremonię. 

Misją kwiaciarni internetowej Wieniec24 jest dostarczanie pięknych i subtelnych wieńców, wiązanek oraz bukietów pogrzebowych do dowolnego miejsca w Polsce - w tym również do Krakowa. Dowóz wieńca na ceremonię pogrzebową dla osób pogrążonych w żałobie jest dla nich na pewno wygodniejszą opcją. Ponadto wiemy, iż osobiste stawiennictwo na ceremonii ostatniego pożegnania nie zawsze jest możliwa. Dlatego też przywozimy zamówiony bukiet, wieniec czy wiązankę na wskazane miejsce.  

Jakie kwiaty do wieńca pogrzebowego?

W swoich kompozycjach używamy żywych, jak i sztucznych kwiatów (w zależności od preferencji klienta. Istnieje również opcja mieszana). Nasze wieńce pogrzebowe tworzymy z symbolicznych kwiatów: lilii, dalii, gerberów, margaretek, goździków, róż, kalii, a także z liści palmowych, bananowca, monsterów itp. Świetnie nadają się one do wieńców pogrzebowych oferiwanych w naszych krakowskich kwiaciarniach. To rośliny, które kojarzone są z uroczystością funeralną - przede wszystkim dlatego, iż posiadają znamienną symbolikę, a ponadto cechują się trwałością. 

Ceny wieńców pogrzebowych w Krakowie

Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje tanie wieńce pogrzebowe, które dostarczamy do Krakowa (Bronowice, Batowice itp.), a także na terenie całego kraju. Posiadamy przystępne ceny, świeże i wytrzymałe kwiaty, z których tworzymy gustowne kompozycje florystyczne i adekwatne do tej smutnej ceremonii. Jesteśmy jedną z nielicznych kwiaciarni internetowych, tworzących wieńce pogrzebowe i dostarczając je do różnych miejsc pochówku zlokalizowanych na terenie Krakowa i innych miast w Polsce.