Kwiaty na pogrzeb KRAKÓW - Kwiaciarnia Online

Pożegnanie z bliską osobą to niezwykle trudny czas dla jej rodziny oraz przyjaciół. Każdy chciałby w tym smutnym dniu podarować zmarłemu coś, co będzie symbolem szacunku i tęsknoty. Uczucia te możesz wyrazić poprzez przyniesienie kwiatów na pogrzeb. Warto dopasować je do charakteru zmarłego tak, aby przypominały o jego najważniejszych cechach. W Krakowie pomóc w tym mogą floryści współpracujący z nami.

Jak odpowiednio oddać szacunek zmarłemu?

Niepowtarzalne kompozycje kwiatowe pozwolą nie tylko zaznaczyć swoją obecność na pogrzebie, lecz także będą formą intymnego pożegnania z bliską osobą. Chcąc okazać szacunek zmarłemu, można złożyć na grobie rośliny w jego ulubionych barwach. Nasi floryści stworzą zarówno wieniec w stonowanych odcieniach, jak i kompozycje z kolorowych kwiatów na pogrzeb. W Krakowie wszystkie zamówienia dostarczamy pod wskazany adres, więc nie musisz też martwić się odbiorem, ani przewiezieniem danego wieńca lub wiązanki.

Kwiaty na pogrzeb w Krakowie – cena wykonania kompozycji na cmentarz

Ile kosztują kwiaty na pogrzeb? Krakowskie ceny wiązanek i wieńców pogrzebowych zależą głównie od wielkości wybranego wariantu. W naszej kwiaciarni możesz zamówić zarówno klasyczne zestawienia, jak i wyjątkowe kompozycje w kształcie koła symbolizującego krąg życia lub serca, świadczącego o silnych uczuciach do zmarłego. Wszystkie projekty floryści wykonują ręcznie tak, aby zamówienie odpowiadało oczekiwaniom Klienta. Wiemy także, że w tych smutnych dniach wybór kwiatów na pogrzeb może być trudny, dlatego służymy pomocą na każdym etapie planowania kompozycji.

Kwiaciarnia w Krakowie – wieńce i wiązanki z dostawą do kaplicy

Zależy nam na tym, abyś mógł godnie pożegnać zmarłego, dlatego dbamy o każdy szczegół wszystkich wieńców i wiązanek zamówionych w naszej kwiaciarni. Na terenie Krakowa kompozycje możemy dostarczyć już następnego dnia. Nasi kurierzy dowiozą je do kaplicy, kościoła lub na cmentarz. Usługę kierujemy również do osób niemogących z jakichś powodów uczestniczyć w pogrzebie, jednak chcących wyrazić szacunek dla zmarłego. Oferujemy również mycie i czyszczenie grobów na terenie Krakowa.