Wieńce serce KRAKÓW

Na zawsze w naszych sercach

 

Pochowanie bliskiego zmarłego to bardzo trudny czas w życiu człowieka. Łączy się z żalem, smutkiem, a czasem nawet rozpaczą. Rodzinie ciężko pogodzić się z tym co się stało. Aby pożegnać ostatni raz ważną dla nas osobę, należy zadbać o godny pogrzeb jak i odpowiednią oprawę kwiatową jak wieńce pogrzebowe w Krakowie w kształcie serca.

Wieńce serce Kraków

Nasz smutek oraz żal po stracie możemy okazać na wiele sposobów. Jednym z nich jest zakupienie wieńca pogrzebowego lub przepięknej wiązanki na grób. Wybór wieńców pogrzebowych jest przeogromny. Najbardziej oryginalne to te w kształcie serca. Dzięki nim możemy okazać miłość i głęboką relację, jaka nas łączyła ze zmarłym. Sami możemy decydować o tym, jak kompozycja nagrobkowa ma wyglądać. Może być klasyczna lub nietypowa. Wieniec może składać się z róż, chryzantem, mieczyków, goździków, gerber, lilli lub kwiatów słonecznika czy lotosu. Jako dodatek do kompozycji można dodać trawy, świeże kwiaty, sztuczne, a nawet suszone. Co więcej, na życzenie klienta do wieńca pogrzebowego można dołączyć specjalną wstęgę z dedykowanym napisem, na której możemy napisać ostatnie słowa lub wyrazić smutek. Wszystkie z wiązanek będą stworzone tak, aby wyglądały naturalnie. Wieńce serce Kraków to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość, łatwość utrzymania czystości i trwałość, tak abyśmy długo mogli cieszyć się piękną ozdobą na grobie naszych bliskich.

Wieńce serce Kraków cena

Cena wieńca jest zróżnicowana, wszystko zależy od rozmiaru i wyglądu oraz tego, z jakich kwiatów będzie wykonany. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie trzeba wydawać fortuny, aby uzyskać piękną ozdobę na grób. Czasem nawet odrobinę mniejszy i skromniejszy wieniec będzie się lepiej prezentował, jeśli nie chcemy, aby zabierał on dużo miejsca. Poza tym każdy ma inny gust i każdy do tej kwestii podchodzi indywidualnie. Warto jednak wiedzieć, że wieńce serce Kraków to dobra inwestycja, solidna, trwała i przede wszystkim taka, która pięknie się prezentuje i na długo zostanie w naszych sercach, a my będziemy mieć pewność, że podarowaliśmy naszym zmarłym bliskim coś ważnego. To jeden z niewielu sposobów na to, by okazać im miłość i żal, że tak prędko nas opuścili.