Mycie i czyszczenie grobów KRAKÓW

Pamięć o zmarłych to nie tylko wspominanie spędzonych razem chwil czy przyniesienie kwiatów na pogrzeb w Krakowie – to również sprzątanie grobów. Kraków jest miastem pełnym historii i obiektów świadczących o minionych wiekach oraz ludziach, którzy odeszli dawno temu. Troska o dziedzictwo kulturowe ułatwia zrozumienie relacji międzyludzkich, a także wzmacnia poczucie przynależności – pierwszy krok ku temu to opieka nad grobami.

Sprzątanie nagrobków w Krakowie czy innych miastach wymaga jednak sporych nakładów czasu, specjalistycznych preparatów, a ponadto sprawności fizycznej. Osobom, które nie mogą samodzielnie dopełnić obowiązków, oferujemy usługi opieki nad wyznaczonymi miejscami wiecznego spoczynku na terenie Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałymi usługami dostępnymi na terenie Krakowa:

Mycie grobów – Kraków

Wieniec24 oferuje zarówno jednorazowe sprzątanie nagrobków, jak i specjalne pakiety. Usługi świadczymy w całej Polsce – krakowskie nekropolie, o które dbamy to m.in.:

  • cmentarz rakowicki,
  • cmentarz podgórski (nowy i stary),
  • cmentarz Grębałów,
  • cmentarz bronowicki,
  • cmentarz batowicki,
  • cmentarz salwatorski,
  • cmentarz na Czerwonych Makach.

Liczne, codzienne obowiązki lub problemy zdrowotne nie oznaczają, że groby Państwa bliskich pozostaną zaniedbane. W Krakowie realizujemy usługi dokładnie tak, jak wyznaczył klient – wystarczy zadzwonić albo wypełnić formularz zlecenia, a nasi pracownicy zajmą się resztą z należytym szacunkiem do zmarłych oraz ich pomników.

Na czym polega opieka nad grobami? Kraków

Opieka nad miejscem pochówku bliskich to nie tylko palenie zniczy, ale również czyszczenie grobów. Kraków jest miastem, gdzie niemal każdy cmentarz komunalny łączy wielowiekowe nagrobki z nowymi – niezależnie od materiału, z jakiego zostały zrobione pomniki, zadbamy o groby Państwa bliskich. Profesjonalna opieka polega na stosowaniu środków dopasowanych do nagrobka, a także usunięciu wypalonych zniczy i starych kwiatów. Przy każdej realizacji usługi możemy zapalić wybrany przez Państwa znicz oraz wiązankę z naszego katalogu.