Wiązanki pogrzebowe KRAKÓW

Wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe są nieodłącznym elementem każdej ceremonii ostatniego pożegnania oraz symbolicznym hołdem dla osoby zmarłej. Ponadto kwiaty używane we wiązankach pogrzebowych mają swoje znaczenie, które związane jest z odejściem, ale i wspomnieniem. Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 tworzy wiązanki pogrzebowe z uwzględnieniem tej symboliki i dostarcza je na terenie Krakowa

Kwiaciarnia internetowa - dowóz wiązanek pogrzebowych do Krakowa

Wiązanki pogrzebowe są mniejszą kompozycja florystyczną od wieńca. Zazwyczaj są one układane na liściu palmowca, bananowca czy monstery. Krakowskie kwiaciarnie współpracujące z Wieniec24 używają kwiatów, które kojarzone są z ceremonią funeralną: lilie, kalie, dalie, gerbery, chryzantemy, róże, goździki. Kolor kwiatów dobiera zamawiający, aczkolwiek my również proponujemy najlepsze rozwiązania. 

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym czasem dla bliskich pogrążonych w żałobie jest czas ceremonii pogrzebowej. Z tego względu w Wieniec24 tworzymy wiązanki pogrzebowe i dowozimy je do dowolnego miejsca w Krakowie lub do wskazanego miasta w Polsce. Wiemy również, że z różnych względów, obecność na ceremonii pogrzebowej osoby zmarłej, nie zawsze jest możliwa. Nasza kwiaciarnia dowozi wiązanki pogrzebowe do Krakowa, Warszawy, Poznania, czy innych miejsc wskazanych przez zamawiającego. 

Tanie wiązanki pogrzebowe w Krakowie 

Cena wiązanki pogrzebowej w Krakowie, którą wykonujemy w Wieniec24, zależy od użytych kwiatów oraz ich ilości. Nie bez znaczenia jest to, czy do naszych wiązanek używamy kwiatów żywych, czy sztucznych. Możliwy jest również miks tych dwóch opcji. Zapraszamy do kontaktu.