Wieńce pogrzebowe LUBLIN

Wieńce pogrzebowe są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Zazwyczaj składa je najbliższa rodzina, by tym sposobem wyrazić swój ból po stracie, żal, nieopisany smutek, ale i uczucia miłości. Kwiaty mają swoją symbolikę, dlatego są one kluczowym elementem każdej ceremonii ostatniego pożegnania. W naszej kwiaciarni internetowej układamy kompozycję w taki sposób, aby oddawały konkretne znaczenie, a następnie dowozimy je na ceremonię odbywającą się np. w Lublinie. 

Najpiękniejsze wieńce pogrzebowe w Lublinie

Wieńce pogrzebowe są najczęściej zamawiane przez najbliższą rodzinę zmarłego. Przy układaniu kompozycji wieńców z dostawą do Lublina bierzemy tę relację pod uwagę, aby stworzyć najpiękniejszy i najlepiej oddający uczucia wieniec. Trzeba pamiętać, iż kwiaty mają swoje symboliczne znaczenie, dlatego nie bez powodu najczęściej w bukietach pogrzebowych stosuje się chryzantemy, lilie, dalie, kalie, gerbery, goździki czy róże. Są to rośliny, które naznaczone są głęboką symboliką smutku, żalu po stracie, ale i miłości oraz wspomnienia. 

Przy przygotowywaniu kwiatów na pogrzeb nasza kwiaciarnia internetowa Wieniec24 bierze te wszystkie czynniki pod uwagę, dzięki czemu tworzymy spersonalizowane kompozycje. Naszą misją jest wsparcie rodziny pogrążonej w żałobie, dlatego nie tylko doradzamy w wyborze kwiatów i ostatecznym wyglądzie wieńca pogrzebowego, ale również dowozimy go do dowolnego miejsca w Lublinie (np. na cmentarz Majdanek). 

Ceny wieńców pogrzebowych w Lublinie

Wieńce pogrzebowe są najokazalszą formą wyrażenia smutku i straty poprzez kompozycje kwiatowe. Ceny wieńców pogrzebowych w Lublinie zależne są od ilości i gatunku użytych kwiatów. Największa kompozycja florystyczna może zostać ułożona aż z 65 roślin różnego rodzaju. Wieńce układamy na tradycyjnym planie koła lub serca. Ponadto wyposażone są one we floret, który ułatwia trzymanie wieńca, ale też wpływa na trwałość całej kompozycji. Dostarczamy również wieńce pogrzebowe do dowolnego miejsca w Lublinie, jeżeli dana osoba nie może osobiście stawić się na ceremonii ostatniego pożegnania, a symbolicznym kwiatowym gestem chce złożyć hołd osobie zmarłej.