Mycie i czyszczenie grobów LUBLIN

Sprzątanie nagrobka bliskiej osoby jest dla większości z nas bardzo ważne. Jednak nie wszyscy mamy do dyspozycji na tyle wolnego czasu, aby móc zadbać o groby bez konieczności rezygnowania z innych zajęć. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na indywidualne życzenie klienta oferujemy profesjonalne sprzątanie grobów w Lublinie. Usługi realizowane są przez profesjonalistów, którzy zapewnią estetyczny wygląd miejsca pochówku.

Kompleksowe sprzątanie grobów – Lublin

Sprzątanie nagrobków wykonujemy przy użyciu specjalnych preparatów, które są dostosowane do konkretnych struktur i materiałów, dzięki czemu nie ma obaw o ich uszkodzenie. Usunięcie wypalonych zniczy zawsze odbywa się zgodnie z zasadami obowiązującymi na danym cmentarzu, podobnie jak wszystkie pozostałe prace związane z opieką nad grobami w Lublinie.

Oferujemy jednorazowe usługi, z których można także skorzystać w ramach pakietów. Dzięki temu częstotliwość sprzątania grobów można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Czyszczenie i mycie grobów w Lublinie – dodatkowe usługi

Opieka nad grobami w Lublinie nie ogranicza się wyłącznie do sprzątania i mycia nagrobka. Wykonujemy wszelkie prace, w tym również wzorowo dbamy o odpowiednie zagospodarowanie otoczenia grobu. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak rocznicowe zapalenie zniczy, odśnieżanie grobu, prace ogrodnicze w pobliskim jego otoczeniu czy zagrabienie terenu i położenie kwiatów. Dodatkowo po zakończeniu zleconych prac wykonujemy zdjęcia. Cyfrowa dokumentacja fotograficzna pomoże zobrazować rezultat działań i ich wysoką jakość.

Poza czyszczeniem grobów w Lublinie prowadzimy również internetową kwiaciarnię, w której można zamówić piękne kwiaty, dostosowane do okoliczności. Wśród najpopularniejszych kategorii znajdują się: