Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów LUBLIN

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 specjalizująca się we florystyce funeralnej, oferuje przystępne cenowo i pozostające w szerokim wyborze wieńce ze sztucznych kwiatów.

Wieńce pogrzebowe sztuczne Lublin

Współpracujący z platformą lubelscy floryści tworzą wieńce pogrzebowe z najpiękniejszych kwiatów w dopasowanej do okazji stonowanej kolorystyce. Wieńce pogrzebowe w Lublinie klasyczne, rzymskie, a także wieńce o mniej typowym kształcie, jak na przykład krzyża lub serca, układane są na podkładach z jedliny naturalnej bądź sztucznej. Wysokiej klasy materiały od sprawdzonych producentów, a także profesjonalna technika mocowania główek kwiatowych dają gwarancję trwałości wyrobu, niezależnie od warunków atmosferycznych , w tym mrozu, słońca, deszczu czy wiatru.

Wieńce pogrzebowe sztuczne Lublin cena wieńca

Kwiaciarnia internetowa dokłada wszelkich starań, aby wieńce odznaczały się naturalnym wyglądem. Zarówno kwiaty, jak i dodatkowe elementy kompozycji, takie jak liście i trawy, na pierwszy rzut oka są nie do odróżnienia od żywych kwiatów i gałązek. W odróżnieniu od surowca pochodzenia naturalnego, sztuczne kwiaty przez długi czas zachowują walory dekoracyjne i zdobią nagrobek przez wiele miesięcy, niezależnie od pory roku.

Wieńce pogrzebowe sztuczne w Lublinie są dobrą opcją dla osób praktycznych, również ze względu na przystępną cenę. Cena wieńca, biorąc pod uwagę jego walory dekoracyjne i trwałość, przemawia na jego korzyść względem kompozycji z żywych kwiatów.

Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów Lublin – możliwy transport pod wskazany adres

Na życzenie Klienta do wieńca dołączamy dekoracyjną szarfę z wypisanymi na niej słowami Ostatniego Pożegnania. Zapewniamy też, jeżeli zostanie zgłoszona taka potrzeba, transport na wskazane miejsce.