Wieńce serce LUBLIN

Wybierając wieniec pogrzebowy w Lublinie, mający być wyrazem uczuć żywionych do osoby, którą na pogrzebie będziemy żegnać, warto jest wiedzieć jakie rodzaje wieńców przygotowywane są w lubelskich kwiaciarniach. Te okazałe wieńce pogrzebowe w  ceremonii ostatniego pożegnania są tworzone w wielu różnych wariantach stylistycznych.

Wieniec w kształcie serca - wieńce serce Lublin

Jest to unikalna kompozycja powstająca w lubelskich kwiaciarniach, przyjmująca kształt serca. Jej forma wyraża ogrom uczuć i ból straty jaki towarzyszy żałobnikom. Złożenie na grobie bliskiej osoby wieńca w kształcie nawiązującym do serca będzie wyjątkowym gestem wykonanym w jej kierunku. Jest to rzadziej spotykany i efektowny typ wieńca pogrzebowego. 

Jaki zakres cen dotyczy wieńców w kształcie serca - wieńce serce Lublin - cena 

Pogrzebowa dekoracja kwiatowa zbudowana na planie serca może być wykonywana w różnych wariantach cenowych. Jej wartość będzie zależała od ilości użytych kwiatów.

Wieniec w kształcie elipsy

Kompozycja kwiatowa przypominająca kształtem wianek. Duży okrąg wypełniony kwiatami to klasyczny kształt wieńców pogrzebowych. Będzie wyrazem pamięci i rodzajem hołdu złożonego osobie zmarłej. Wieniec taki jest formą okazania szacunku i bólu związanego z utratą bliskiej osoby.

Wieniec łza - wieniec w kształcie łezki

Symbolizujący spływającą po policzku łzę, wieniec, niesie ze sobą duży ładunek emocjonalny wyrażając żal i smutek żałobników. Taka kompozycja stanowi formę uzewnętrznienia słów, które trudno byłoby wypowiedzieć na głos. Wyjątkowa forma stylistyczna sprawia, że jest to często wybierana na uroczystość pogrzebową kompozycja kwiatowa. Występuje w wariantach łezka i odwrócona łezka - w wersji stojącej (wyposażona w drewniany stojak) lub w wersji do złożenia na grobie czy trumnie.

Wieniec okrągły

Jest to rodzaj wieńca zbudowanego na planie koła, całkowicie wypełnionego dekoracją kwiatową. Różni się on od wieńca eliptycznego tym, że jest w całości pokryty kwiatami. Prezentuje się on wyjątkowo okazale i efektownie.

Wybierając wieniec pogrzebowy, mający być wyrazem uczuć żywionych do osoby, którą na pogrzebie będziemy żegnać, warto jest wiedzieć jakie rodzaje wieńców przygotowywane są w lubelskich kwiaciarniach. Te okazałe dekoracje ceremonii ostatniego pożegnania są tworzone w wielu różnych wariantach stylistycznych.