Wieńce pogrzebowe GDYNIA

Wieńce pogrzebowe są najpopularniejszą formą wyrażenia żalu i smutku po stracie bliskiej osoby. Ta kompozycja kwiatowa jest najchętniej wybierana przez rodzinę, małżonka, małżonkę i dzieci. W naszej ofercie mamy bogaty wybór wieńców pogrzebowych w Gdyni w różnych kształtach i rozmiarach.

Wieniec pogrzebowy w gdyńskiej kwiaciarni w sezonie wiosennym i letnim przygotowujemy wyłącznie ze świeżych kwiatów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Lata doświadczenia we florystyce sprawiają, że nasze kompozycje spełniają wszystkie estetyczne standardy i są zgodne z tradycją. Pionowa pozycja wieńca prezentuje jego czaszę wypełnioną kwiatami. A naturalne zielone igliwie podkreśla kolor wybranych gatunków. Na ceremonię pogrzebu polecamy czerwone róże, kremowe goździki oraz białe lilie. Na życzenie klienta całą kompozycję wzbogacamy o szarfę z napisem, kartę kondolencyjną oraz znicz.

Uroczyste wieńce pogrzebowe – Gdynia

Unikatowe kompozycje w kształcie serca lub okręgu powstają zawsze zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy wieloma gatunkami sezonowych kwiatów lub sztucznych. Stworzony przez nas katalog kwiatów i dodatków idealnie pasuje do przygotowania dekoracji grobów, wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Ceny wieców pogrzebowych - Gdynia

Ceny wieńców pogrzebowych w Gdyni zależą od tego, jaki rozmiar wieńca pogrzebowego Państwo wybiorą. Decydując się na dany rozmiar kompozycji, trzeba być świadomym, że jej wielkość będzie zgodna z liczbą przypisanych kwiatów. W naszej kwiaciarni dostępne są wieńce małe, średnie, duże oraz Deluxe. Cena aktualizuje się na bieżąco, wraz z dodawaniem kolejnych opcji.

Punktualna dostawa wieńców pogrzebowych

Od wielu lat z powodzeniem realizujemy zamówienia na kompleksową obsługę stworzenia wieńców pogrzebowych z dostawą w Gdyni. Z jednodniowym wyprzedzeniem przygotujemy zamówienie na terenie całej Polski dzięki usłudze poczty kwiatowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.