Mycie i czyszczenie grobów GDYNIA

Opieka nad grobami jest bardzo ważna – świadczy o szacunku do zmarłych oraz historii, a ponadto pozwala odczuć bliskość z osobami, które już odeszły. Zabiegi pielęgnacyjne pomagają pielęgnować głęboką relację w chwilach tęsknoty. Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie na samodzielną pracę na cmentarzu. W takiej sytuacji warto zlecić profesjonalistom sprzątanie grobów. Gdynia, a właściwie osoby mające bliskich pochowanych w Gdyni mogą liczyć na pomoc firmy Wieniec24.

Dlaczego warto zlecić profesjonalne mycie grobów? Gdynia jest dość młodym, niespełna stuletnim miastem, jednak posiada wyjątkowe zabytki, jak gotyckie mury kościołów św. Michała Archanioła i św. Mikołaja czy międzywojenne kamienice przy ul. Świętojańskiej. Świadectwem przeszłości, o którym nie można zapominać, są również cmentarze. Usługa specjalistycznej opieki nad grobami gdańskimi pozwala przedłużyć pamięć o zmarłych i o tym, co już minęło.

Opieka nad grobami – Gdynia

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą oraz dowozem:

Doskonale wiemy, że nie wszyscy mogą utrzymać groby najbliższych w czystości, dlatego oferujemy również serwis mycia grobów w Gdyni. Usługi sprzątania nagrobka kierujemy do osób mających problemy z poruszaniem się albo nie mieszkają na terenie Trójmiasta, a także tych z Państwa, którzy nie dysponują czasem.

Sprzątanie grobów – Gdynia – usługi

Z należytym szacunkiem przeprowadzimy sprzątanie nagrobka w dowolnej nekropolii w Gdyni. Sprzątanie grobu mogą Państwo zlecić w wybranej porze roku, zarówno jako jednorazowe zlecenie, jak i pakiet na miesiąc lub kwartał. Usługi dodatkowe to np. pakiet świąteczny, według którego sprzątamy grób zmarłego przed Wielkanocą, Dniem Wszystkich Świętych oraz Bożym Narodzeniem. Ponadto jesteśmy otwarci na własne pakiety, stworzone przez klientów.

Zadbamy, aby grób Państwa najbliższych zachowany był w dobrym stanie na długo. Każdorazowo po wykonanej pracy kompletowana jest dokumentacja fotograficzna dla zleceniodawcy. Oprócz tego zapalimy znicz oraz ustawimy kwiaty wybrane przez Państwa z naszego katalogu.