Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów TORUŃ

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 oferuje największy wybór żywych kwiatów użytych do wieńców pogrzebowych w Toruniu. Tworzymy piękne, trwałe kompozycje na indywidualne zamówienia. Posiadamy szeroki asortyment wysokiej jakości kwiatów tradycyjnie kojarzonych z uroczystościami pogrzebowymi. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią kolorystykę i styl do rangi uroczystości. 

Wieńce pogrzebowe żywe Toruń 

Dzięki nam możesz godnie pożegnać swoich bliskich. Wieńce pogrzebowe żywe to sposób na okazanie zmarłemu należnej czci i szacunku, jest także wyrazem przeżywanej żałoby po stracie bliskich. Kwiaty można dobrać w zależności od charakteru wydarzenia, osobistych preferencji oraz pory roku, tak, aby jak najdłużej utrzymały świeżość i schludny wygląd.

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów w Toruniu z lokalnych kwiaciarni 

Najczęściej wybierane żywe kwiaty do wieńców to róże, mieczyki, lilie, goździki, gerbery, chryzantemy. Żywe kwiaty mają mnóstwo zalet: są piękne, zdecydowanie bardziej eleganckie, niepowtarzalne, wyróżniają się na tle innych. Wieńce z żywych kwiatów to również rozwiązanie ekologiczne, ponieważ takie kompozycje z powodzeniem podlegają kompostowaniu. 

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów Toruń - cena 

Tutaj znajdziesz cennik wieńców. Cena wieńca zależy od jego rozmiarów i kształtu (okrąg, owal, krzyż, serce), rodzaju i ilości użytych kwiatów, rodzaju konstrukcji bazowej (gąbka florystyczna, specjalne stelaże), dołączonych dodatków (wstęgi, szarfy z personalizowanym pożegnaniem). Dzięki ogromnemu doświadczeniu doradzimy i dobierzemy wieńce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.