Wiązanki pogrzebowe TORUŃ

Wiązanki pogrzebowe to kompozycje kwiatowe składane na grobie zmarłego najczęściej przez przyjaciół oraz dalszą rodzinę. Pozwalają one godnie pożegnać bliską osobę oraz symbolizują uczucia, jakimi się ją darzyło. Wiemy, że kwiaty stanowią dziś nieodłączną część pożegnania zmarłego, dlatego przygotowujemy niepowtarzalne wiązanki pogrzebowe. Do Torunia dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości kompozycje stworzone z naturalnych lub sztucznych kwiatów.

Jak wybrać odpowiednie kwiaty do wiązanki pogrzebowej?

Wybór odpowiednich kwiatów do wiązanki pogrzebowej stanowi dla wielu osób bardzo ważną kwestię. W zależności od gatunku oraz koloru danych roślin, składając na grobie wykonane z nich kompozycje, można wyrazić inne uczucia oraz emocje. Wiązanki pogrzebowe zazwyczaj symbolizują smutek, żal oraz tęsknotę. Jeśli znajdą się w nich czerwone róże, mogą także wyrażać miłość do zmarłego, z kolei różowe goździki są zapewnieniem, że bliscy na zawsze zapamiętają daną osobę.

W razie wątpliwości floryści mogą podpowiedzieć, jakie kwiaty najlepiej wybrać do wiązanki pogrzebowej. W Toruniu możesz zamówić kompozycje stworzone z lilii, róż, goździków, chryzantem oraz wielu innych roślin. Wiązanki dekorujemy również m.in. liśćmi bambusa, traw, monstery i paproci. Do gotowych kompozycji kwiatowych dołączamy też szarfy, na których na życzenie Zamawiającego możemy umieścić wybrane napisy.

Wiązanki pogrzebowe Toruń – cena wybranych kwiatów

Ile trzeba zapłacić za zamówienie wiązanki pogrzebowej do Torunia? Cena kompozycji zależy od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ na nią ma wielkość wiązanki, a co za tym idzie – liczba wykorzystanych do jej zrobienia kwiatów. W ofercie kwiaciarni Wieniec24 znajdziesz zarówno większe, okazałe wiązanki pogrzebowe, jak i mniejsze warianty. Ponadto koszt kompozycji będzie inny w zależności od kwiatów, które mają się w niej znaleźć. Trzeba jednak podkreślić, że zawsze staramy się wykorzystywać wysokiej jakości rośliny tak, aby wiązanki mogły przez długi czas dekorować miejsce spoczynku bliskiej osoby.