Wieńce serce TORUŃ

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 - pomożemy wyrazić Twoją tęsknotę przy pomocy kwiatów. Kwiaty, będące symbolem życia, są nieodłącznym towarzyszem ceremonii pogrzebowej - pomagają nam wyrazić ból i niemoc po stracie bliskiej osoby. Są podziękowaniem za wspólnie spędzone lata, złożone na grobie akcentują elegancką formę uczczenia Jej pamięci.

Wieńce serce - kwiaciarnia Toruń

Wyjątkowym sposobem na udekorowanie grobu zmarłego jest wybór wieńca w kształcie serca z toruńskiej kwiaciarni. Tak niezwykły charakter kompozycji to oczywisty komunikat - "kocham Cię, będziesz zawsze obecny w moim życiu". Możemy wypowiedzieć tę deklarację językiem kwiatów - czyli stworzyć aranżację opartą na przykład o czerwone róże i kremowe lilie (będące metaforą przywiązania, drogi do światłości i wybaczenia przewinień). Doświadczeni floryści podpowiedzą, jak wyrazić i zaakcentować Państwa uczucia, wybierając określone zestawienia kolorystyczne w pożądanej wielkości wieńca.

Wieńce serce Toruń cena - na jaki koszt się przygotować?

Na ostateczną cenę składa się przede wszystkim ilość użytych kwiatów - duże kompozycje to około 100 sztuk, wersja spektakularna, robiąca największe wrażenie to około 150 kwiatów ułożonych gęsto obok siebie. W zależności od pory roku florysta może zaproponować dodatek sezonowych gatunków, które wzbogacą wzór i uzupełnią wybraną kolorystykę powiewem świeżości. Dodatek szarfy z ulubioną sentencją zmarłego, karty kondolencyjnej czy znicza stworzy wyjątkowy zestaw, który może być dostarczony pod wskazany adres, bezpośrednio do kaplicy, kościoła lub do zakładu pogrzebowego. Przystąpienie do zamówienia na platformie Wieniec24 winno odbyć się z jednodniowym wyprzedzeniem, by móc zrealizować wszystkie Państwa życzenia i dostarczyć wieńce pogrzebowe w Toruniu.