Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów SOSNOWIEC

Tradycją jest, że kiedy wybieramy się na ostatnie pożegnanie kogoś nam bliskiego, zabieramy ze sobą kwiaty w różnej postaci. Najczęściej są to wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów w Sosnowcu mamy możliwość zamówienia takiego wieńca z szarfą lub wstążką z konkretną dedykacją. Następnie nasze zamówienie trafia prosto z lokalnej kwiaciarni na cmentarz, do kaplicy czy kościoła.

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów Sosnowiec - cena

Od czego właściwie zależy cena zamawianej kompozycji? Przede wszystkim na cenę ma wpływ rodzaj kwiatów. W zależności, czy są to kwiaty sztuczne czy wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów. W Sosnowcu na cenę wpływa również gatunek kwiatów oraz dobrane do kompozycji dodatki. Oczywiście duże znaczenie ma również ilość kwiatów składających się na wieniec. Skromna kompozycja z dziesięciu kwiatów na iglastych gałązkach będzie dużo tańsza niż ogromny wieniec z pięćdziesięciu kwiatów z małym dodatkiem gałązek czy liści.

Wieńce pogrzebowe żywe Sosnowiec

Jakie wieńce pogrzebowe wybierane są najczęściej? Takie, których podstawę stanowią kwiaty sztuczne czy jednak wieńce pogrzebowe żywe? W Sosnowcu nie ma reguły. Część klientów preferuje wiązanki i wieńce ze sztucznych kwiatów, które wyglądają prawie jak żywe, a są w stanie przetrwać gorsze warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy silne słońce. Druga część klientów pozostaje jednak przy wyborze tradycyjnych żywych kompozycji i tylko na takie się decyduje. Poprzez portal zamówisz każdy z nich.