Wieńce pogrzebowe SOSNOWIEC

Symbol pożegnania, uczczenia pamięci i podziękowania za wspólnie spędzone chwile, wyraz tęsknoty, miłości, sympatii, podziwu czy szacunku – tak wiele emocji niosą ze sobą tradycyjne wieńce pogrzebowe! Sosnowiec i okolice to lokalizacja, w której mogą Państwo skorzystać z usług naszej firmy Wieniec24. Wspieramy w trudnych chwilach oraz zdejmujemy z barków choć część ciężaru organizacyjnego – wieniec zamówią Państwo szybko i łatwo online, a my dostarczymy go pod wskazany adres.

Stworzony z serca i szacunku wieniec pogrzebowy – Sosnowiec

Wieńce pogrzebowe to kompozycje z pieczołowicie dobranych kwiatów, które – jako część tradycji – wyrażają emocje po stracie bliskiej osoby i towarzyszą zmarłemu w jego ostatniej drodze, jaką jest pogrzeb. 

Sosnowiec i okolice obejmujemy naszą pełną usługą. Tworzymy przepiękne klasyczne i nowoczesne wieńce pogrzebowe z kwiatów ciętych i sztucznych, o różnych kształtach, formach i rozmiarach. Wykorzystujemy róże, gerbery, chryzantemy, lilie, kalie i inne sezonowe kwiaty, w które wplatamy zielone dodatki i upamiętniające wstęgi czy szarfy. Przygotowaliśmy mnóstwo gotowych propozycji, ale jesteśmy również otwarci na Państwa oczekiwania i pomysły. Zachęcamy do obejrzenia różnych realizacji. Wszystkie je zebraliśmy w kategorii Kwiaty na pogrzeb Sosnowiec.

Ile kosztują wieńce pogrzebowe (Sosnowiec)?

Cena wieńca pogrzebowego uzależniona jest od kilku kwestii, m.in. rozmiaru i formy oraz wykorzystanych kwiatów czy dodatków. Najtańszy wieniec pogrzebowy w naszej kwiaciarni kosztuje około 270 zł, a najdroższy około 1500 zł. Wiele oferowanych kompozycji mieści się w przedziale cenowym 300-600 zł

Zamiast lub oprócz wieńca warto podarować zmarłemu bliskiemu również wiązankę pogrzebową. Ceny klasycznych wiązanek pogrzebowych zaczynają się od około 150 zł.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe – zamów kwiaty online!

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 przygotowała dla Państwa prosty formularz – za jego pomocą zamówią Państwo kwiaty pogrzebowe pod wskazany adres. Wystarczy uzupełnić kilka pól, takich jak rozmiar, napis na szarfie, miejsce i adres dostawy – w mieście Sosnowiec dostarczamy kwiaty także do kościołów i kaplic, domów pogrzebowych czy na cmentarze

Zachęcamy do obejrzenia propozycji z różnych kategorii: