Mycie i czyszczenie grobów SOSNOWIEC

Jednym z ważnych wyrazów pamięci i szacunku do tych, którzy odeszli, jest opieka nad grobami. Sosnowiec i okolice obejmujemy pełnym zakresem naszych usług – to sprzątanie (np. usunięcie starych kwiatów, odśnieżenie) oraz czyszczenie grobów (w tym mycie), a także zapalenie znicza czy udekorowanie grobu w Państwa imieniu. Zakres i częstotliwość prac dostosowujemy do Państwa potrzeb. Świadczymy zarówno jednorazowe usługi (np. po pogrzebie), jak i cykliczne sprzątanie grobów. Sosnowiec i okolice – miejsce nas nie ogranicza, chcemy Państwu pomóc! 

Porządne i tanie sprzątanie grobów – Sosnowiec i okolice

Sprzątanie nagrobków to usługa, którą proponujemy każdemu, kto nie ma czasu, siły i zdrowia na tak trudną pracę, jaką jest choćby samo mycie grobów

Sosnowiec i okolice to rejon, w którym nasze usługi świadczyć możemy kompleksowo i regularnie, ale to od Państwa zależy częstotliwość i forma naszej pracy. Pragniemy z serca pomóc i zadbać o pamięć Państwa bliskich, którzy odeszli. 

W mieście Sosnowiec i pobliskich miejscowościach proponujemy:

  • sprzątanie nagrobków,
  • usuwanie nieczystości (liście, piasek, kurz),
  • mycie grobów co miesiąc lub kilka razy w roku,
  • odśnieżanie nagrobków w zimie,
  • dodatkowe sprzątanie na specjalną okoliczność (np. rocznicę urodzin),
  • dekorowanie nagrobka według życzenia.

Wieniec24 to też kwiaciarnia internetowa: zachęcamy do wyboru pięknej wiązanki i kwiatów, które dostępne są w zakładce Kwiaty na pogrzeb Sosnowiec, a także zebrane w pozostałych kategoriach, m.in.

Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie grobów (Sosnowiec)?

Sprzątanie nagrobka w Sosnowcu, jako jednorazowa usługa, to koszt około 120 zł. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań – proponujemy też pakiety, w ramach których mogą Państwo wybrać dokładny zakres prac, ich częstotliwość i terminy. W zależności od tych kwestii zmienia się cena usługi.

Sosnowiec – sprzątanie grobów. Jak skorzystać z usługi?

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji usługi: np. jednorazową, po pogrzebie, okolicznościową (pakiet świąteczny) i regularną (pakiet miesięczny, kwartalny). Aby ją zamówić, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie. Mogą Państwo także stworzyć własny pakiet, my dostosujemy się do potrzeb. Po wykonanej usłudze dostarczamy Państwu dokumentację fotograficzną. Nasza praca jest wyrazem Państwa pamięci i szacunku, a jednocześnie oszczędnością czasu, sił i zdrowia.