Wiązanki pogrzebowe SOSNOWIEC

Bukiety okolicznościowe to nieodłączna część najważniejszych wydarzeń życia. I tak np. bukiety ślubne to wyraz współdzielenia radości, zaś wiązanki pogrzebowe są symbolem szacunku, pamięci, żalu, miłości, sympatii, podziwu. Słowem – emocji, którymi chcemy obdarować osobę zmarłą podczas uroczystości pożegnania, jaką jest pogrzeb. Sosnowiec i okolice obejmujemy szczególną troską – przygotujemy przepiękny wieniec pogrzebowy, a wśród wiązanek pogrzebowych wybiorą Państwo propozycję, która najpiękniej upamiętni zmarłego. Kwiaty zamówią Państwo online. 

Tradycyjne i nowoczesne wiązanki pogrzebowe – Sosnowiec

Wieńce pogrzebowe, kwiaty cięte w bukietach czy tradycyjne wiązanki pogrzebowe – tworzymy najpiękniejsze kompozycje, które upamiętniają oraz żegnają zmarłą osobę z należnym jej szacunkiem, ale też z miłością, sympatią, żalem i nostalgią. Tworzymy ze specjalnie dobranych kwiatów żywych i sztucznych oraz dodatków. Proponujemy różne formy i rozmiary wiązanek, a do każdej możemy dołączyć szarfę z konkretnym napisem.

Wiązanki pogrzebowe w Sosnowcu dostarczamy pod wskazany adres i może nim być także kościół, kaplica, cmentarz czy dom pogrzebowy. Chcemy pomóc w trudnym czasie i odciążyć Państwa od zamawiania i odbierania kwiatów. Kwiaciarnia internetowa Wieniec 24 oszczędza czas, ale i nerwy. Wiązankę zamówią Państwo poprzez prosty formularz, a my dostarczymy ją w odpowiednim czasie i miejscu, w mieście Sosnowiec i poza nim (w zasadzie w dowolnej lokalizacji).

Ile kosztują wiązanki pogrzebowe (Sosnowiec)?

Cena wiązanki pogrzebowej to około 150-330 zł. Wiele zależy od tego, jakie wykorzystamy kwiaty (doniczkowe, cięte, sztuczne) i jaką nadamy im formę, a tych proponujemy wiele, np. przepiękne serca. Wszystkie nasze realizacje umieściliśmy w zakładce Kwiaty na pogrzeb Sosnowiec. Zachęcamy do obejrzenia różnych propozycji, które zebraliśmy w kilku kategoriach:

Pracujemy dla Państwa – jesteśmy do dyspozycji w razie pytań czy potrzeby pomocy w wyborze kompozycji, a także w kwestiach organizacyjnych.