Wieńce pogrzebowe TARNÓW

Nasza kwiaciarnia internetowa Wieniec24 oferuje najróżniejsze wieńce pogrzebowe. W Tarnowie dostarczamy zakupione kwiaty już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Wiemy, jak ważne jest ostatnie pożegnanie ze zmarłą osobą, zatem dbamy o każdy szczegół kompozycji i jej terminowy dowóz we wskazane przez Klienta miejsce. W ich skład wchodzą nie tylko powszechnie dostępne i znane kwiaty oraz rośliny, ale również elementy nietypowe i rzadko spotykane takie jak liście paproci, iglaków, bananowca czy monstery.

Ceny wieńców pogrzebowych w Tarnowie

Oferujemy wiązanki pogrzebowe, których cena jest uzależniona od wybranej kompozycji. Dostępne są między innymi wieńce:

  • na kole, owalne lub trójkątne,
  • rozłożyste i w kształcie serc,
  • na stelażu lub w formie puszystej wiązanki,
  • przystosowane do położenia na trumnie, o opływowym kształcie.

Dzięki nim możliwe jest podkreślenie swojej relacji ze zmarłą osobą, odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku. To właśnie kwiaty są najpiękniejszym symbolem podziękowania i pożegnania. Część z dostępnych wieńców zawiera w swojej kompozycji szarfę, na której można umieścić imię i nazwisko osoby zmarłej, wybraną sentencję, cytat lub własnoręcznie spisane słowa.

Wieńce na pogrzeb - kwiaciarnia online w Tarnowie

Wszyscy floryści tworzący zespół kwiaciarni online Wieniec24 mają świadomość tego, jak ciężkie bywają pożegnania z bliskimi. Staramy się więc, aby wszyscy Klienci czuli się komfortowo i zadbaliśmy o możliwość złożenia zamówienia przez Internet. Do zrealizowania go wystarczy podać dane takie jak numer telefonu, wielkość wieńca, miejsce i opcje dostawy oraz imię i nazwisko osoby zmarłej. Opcjonalnie można zdecydować się również na szarfę, kartę kondolencyjną lub znicz. 

Zachęcamy do wyboru szczegółowych kategorii:

Mamy bardzo duży wybór gotowych wieńców, ale na specjalne zamówienie możemy stworzyć również całkowicie personalizowane kompozycje, które przygotowujemy ze świeżych lub sztucznych kwiatów.