Kwiaty na pogrzeb TARNÓW - Kwiaciarnia online

Ostatnia droga każdego człowieka jest zazwyczaj bardzo trudnym wydarzeniem dla żyjących bliskich. Kwiaty na pogrzeb są sposobem na uczczenie pamięci bliskiej osoby. Można wybierać spośród wielu gotowych kompozycji, które doskonale sprawdzą się na tę okazję i pomogą pożegnać się ze zmarłą osobą. Na życzenie Klientów możemy podjąć się również stworzenia personalizowanych kompozycji – ze specjalną dedykacją, wierszem lub ulubionymi kwiatami.

Piękne kwiaty na pogrzeb — Tarnów

Kwiaciarnia Wieniec24 oferuje najpiękniejsze kwiaty na pogrzeb w Tarnowie. Cena oferowanych produktów jest uzależniona od wybranego wieńca – jego rozmiaru czy kształtu. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby wszystkie produkty mieściły się w kwotach konkurencyjnych. Możliwy jest wybór wieńców pogrzebowych w Tarnowie w rozmiarze małym, średnim, dużym i deluxe, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego do konkretnej uroczystości.

Wieniec24 — kwiaciarnie z Tarnowa

Kwiaciarnia Wieniec24 jest sklepem on-line z bardzo szerokim wyborem wiązanek pogrzebowych z dostawą do Tarnowa i innych miast. Kwiaty, z których tworzone są kompozycje, mogą być naturalne lub sztuczne, w praktycznie dowolnym kolorze i ułożeniu. Dostępne są między innymi wieńce w kształcie tradycyjnego koła, kuli lub owalu. Nie brakuje także wzorów o strukturze trójkątów, rozgwiazd czy serc. 

Większość z bukietów zakłada możliwość wplecenia w nie szarfy z wybranym przez Klienta napisem lub sentencją. Produkty zakupione w naszej kwiaciarni dostarczane są pod wskazany adres w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.