Mycie i czyszczenie grobów TARNÓW

Odwiedzanie grobów bliskich to czas, kiedy oddajemy się wspomnieniom, często emocjom związanym ze stratą, a także refleksjom nad życiem i śmiercią. Oddając szacunek zmarłym, składamy na ich grobach kwiaty, zapalamy znicze. Pragniemy, aby to wyjątkowe miejsce było zawsze uporządkowane, kwiaty świeże, a znicz płonął jak najdłużej.

Opieka nad grobami Tarnów

Żyjąc w pośpiechu, w innym mieście czy będąc osobą starszą, nie zawsze możemy poświęcić wystarczająco dużo czasu i energii na to, aby groby naszych najbliższych były odpowiednio zadbane. Warto w takiej sytuacji zlecić opiekę nad grobami profesjonalnej firmie, która o to zadba.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wieniec24.pl to wyjątkowe miejsce w sieci, w którym nie tylko można zamówić wieńce i wiązanki pogrzebowe, ale również sprzątanie grobów. Tarnów to jedna z wielu z lokalizacji, w których działamy.

Mycie i czyszczenie grobów Tarnów

Zalegający zimą śnieg, jesienne liście, kurz i piasek sprawiają, że kamień nagrobny niszczeje. Regularne mycie i czyszczenie grobu pomaga zachować go w dobrej kondycji i sprawia, że bez względu na porę roku wygląda schludnie.

Zlecając usługę kompleksowego sprzątania grobów naszej firmie, klienci mają zagwarantowane usuwanie zwiędłych kwiatów, wypalonych zniczy oraz czyszczenie kamienia środkami specjalnie do tego przeznaczonymi. Oferujemy nasze usługi na obszarze wszystkich tarnowskich nekropolii.

Sprzątanie grobów Tarnów

Oprócz jednorazowej usługi sprzątania polecamy również pakiety, w ramach których w zależności od potrzeb zajmujemy się porządkowaniem grobu po pogrzebie, przygotowaniem na dzień Wszystkich Świętych, odśnieżaniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty.

Opieka nad grobami w Tarnowie z pomocą profesjonalistów to gwarancja tego, że w miejscu spoczynku Państwa bliskich będzie zawsze czysto i schludnie. W zakres naszych usług wchodzi również zadbanie o świeże kwiaty na grobie oraz zapalenie zniczy. Po więcej szczegółów zapraszamy na Wieniec24.pl.

Spis cmentarzy w Tarnowie

 • Cmentarz Komunalny "Nowy" w Krzyżu (dwuczęściowy)  Ulica: Krzyska  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Komunalny w Mościcach  Ulica: Czarna Droga  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Parafialny "na Rzędzinie"  Ulica: Szara  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Parafialny w Tarnowie - Klikowej  Ulica: Zagumnie  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Parafialny w Tarnowie - Krzyżu  Ulica: Krzyska  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Stary- Zabytkowy na Zabłociu  Ulica: Narutowicza  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Wojenny, z I wojny światowej nr 199, Tarnów - Zbylitowska Góra  Ulica: Krakowska  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Wojenny, z I wojny światowej nr 200, Tarnów - Chyszów  Ulica: Chyszowska  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Wojenny, z I wojny światowej nr 201  Ulica: Szpitalna  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Wojenny, z I wojny światowej nr 202a  Ulica: Narutowicza  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Wojenny, z I wojny światowej nr 203  Ulica: Krzyska (teren "Nowego" Cmentarza w Tarnowie - Krzyżu)  33-100 Tarnów
 • Cmentarz Żydowski (Kirkut)  Ulica: Szpitalna  33-100 Tarnów