Wiązanki pogrzebowe TARNÓW

Kwiaciarnia online Wieniec24 przygotowuje najpiękniejsze wiązanki pogrzebowe. W Tarnowie przygotowujemy i dostarczamy kwiaty do rąk własnych, kościoła lub kaplicy, na cmentarz czy do domu pogrzebowego. 

Najważniejszą kwestią, jaką kierujemy się w realizacji zamówień, jest wygoda Klientów w tym trudnym czasie. Staramy się, aby nasze kompozycje spełniały wszystkie oczekiwania i gwarantujemy zachowanie doskonałego wyglądu zamówionej wiązanki.

Cena wiązanek pogrzebowych — Tarnów

Cena oferowanych wiązanek jest zależna od wybranej opcji – rozmiaru, elementów dodatkowych, rodzaju i wykorzystanych do jej stworzenia materiałów. Oferujemy zarówno klasyczne wiązanki, jak i kompozycje wyjątkowo ekstrawaganckie. Dzięki tak dużym możliwościom aranżacyjnym oferowanych produktów nietrudno jest dobrać je stosownie do okazji, stopnia zaawansowania relacji z osobą zmarłą czy też jej osobowości. 

Z pomocą kwiatów można wyrazić bardzo wiele uczuć – z pewnością warto wybrać ulubiony kolor dla przyjaciela lub krewnego.

Oferta kwiaciarni Wieniec24

W ofercie kwiaciarni internetowej Wieniec24 można znaleźć między innymi:

  • wiązanki małe, średnie, duże i w rozmiarze deluxe,
  • kwiaty sztuczne i świeże, naturalne,
  • bazujące na okazach spotykanych lokalnie lub egzotycznych,
  • z rozmaitymi dodatkami w postaci liści monstery, bananowca czy traw,
  • z dodatkami takimi jak szarfa z pożegnaniem czy kartka kondolencyjna.

Pracujący w Wieniec24 floryści dbają o każdy szczegół kompozycji. Dokładają również wszelkich starań, aby były one stabilne i wytrzymałe.

Wysyłka wiązanek pogrzebowych - Tarnów

Jesteśmy nie tylko kwiaciarnią internetową, w której kupić można wiązanki na pogrzeb. Pełnimy również rolę poczty kwiatowej. Dzięki temu nawet jeśli dany Klient nie może być obecny osobiście w czasie ostatniej podróży zmarłego, ma szansę wyrazić swój żal i współczucie z dowolnego miejsca na ziemi.

W naszej ofercie znajdują się:

Zamawiając kwiaty w naszej kwiaciarni można mieć pewność, że zostaną dostarczone o odpowiedniej porze w miejsce, w którym odbywa się pogrzeb.