Wieńce pogrzebowe OLSZTYN

Wieńce są najbardziej okazałymi kompozycjami kwiatowymi składanymi na grobie zmarłego w dniu pogrzebu. Najczęściej przynosi go najbliższa rodzina oraz delegacja z pracy, uczelni lub szkoły. Zwykle kwiaty zestawia się ze sobą w taki sposób, aby tworzyły okrąg, elipsę albo serce. Niezwykle istotna jest w tym przypadku odpowiednia konstrukcja pozwalająca na pionowe postawienie wieńców pogrzebowych. Olsztyn to miasto, do którego dowozimy zamówione kompozycje, dlatego nie musisz martwić się o ich odbiór.

Jakie kwiaty do wieńca wybrać?

Kwiaty odgrywają istotną rolę podczas pogrzebu. Symbolizując żałobę, smutek, a także sympatię do zmarłego, pozwalają zgromadzonym na wyrażenie uczuć towarzyszących im w tym trudnym dniu. W związku z tym bardzo ważny jest wybór odpowiednich kwiatów do wieńca pogrzebowego. Jeśli mieszkasz w Olsztynie, możesz powierzyć to zadanie doświadczonym florystom współpracującym z nami. Znajdziemy odpowiednie rośliny, podkreślające Twoje uczucia do zmarłego i stworzymy z nich wyjątkową kompozycję.

Wieńce pogrzebowe – ceny kompozycji z naturalnych i sztucznych kwiatów

Ile kosztują wieńce pogrzebowe? Ceny olsztyńskich kwiaciarni za te kompozycje zaczynają się od około 200 złotych. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości kwiaty. Zgodnie z życzeniem Klienta, możemy przygotować wieniec z naturalnych lub sztucznych roślin. Wszystkie zamówienia wykonujemy z najwyższą starannością, aby mogły jak najdłużej pozostać na grobach zmarłych. Zapraszamy do wyboru oferty Wieniec24.