Wiązanki pogrzebowe OLSZTYN

Kwiaty to jeden z najważniejszych symboli pojawiających się na pogrzebach. Wyrażają one żałobę oraz smutek. Wiązanki zwykle przynoszą na ceremonię przyjaciele zmarłego. Często kompozycje te przyjmują owalny kształt. Niektóre przypominają łzę symbolizującą ból związany z utratą kogoś bliskiego. W naszej kwiaciarni znajdziesz najpiękniejsze wiązanki pogrzebowe. Olsztyn to jedno z miast, do których dodatkowo dowozimy wszystkie stworzone przez nas kompozycje. 

W jakich kolorach powinna być kompozycja kwiatowa na pogrzeb?

Każdy kolor oznacza inne uczucia. Jeśli wiązanka ma stanowić wyraz szacunku oraz sympatii do danej osoby, warto ozdobić ją ulubionymi kwiatami zmarłego oraz roślinami, które w jakiś sposób się z nim kojarzą. Wyraziste barwy takie jak pomarańczowy czy fioletowy pasują do osób otwartych i energicznych. Z kolei cechy spokojnych, wyważonych ludzi podkreślą pudrowe, jasne kwiaty ozdabiające wiązankę pogrzebową. Mieszkańcy Olsztyna mogą powierzyć wykonanie kompozycji florystom, znającym odpowiednie zestawienia roślin.

Wiązanki pogrzebowe – cena kompozycji

Ile zapłacisz za wiązankę pogrzebową? Olsztyńskie ceny za tego rodzaju kompozycje zaczynają się od 100 złotych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno warianty stworzone ze świeżych roślin, jak i wiązanki z ich sztucznych alternatyw. Każdą z oferowanych przez nas na Wieniec24 kompozycji wykonujemy w taki sposób, abyś mógł z szacunkiem pożegnać bliską osobę