Kwiaty na pogrzeb OLSZTYN - Kwiaciarnia Online

Kwiaty stanowią symbol kruchości życia, dlatego tak często żałobnicy przynoszą je na uroczystość. Kwiaty na pogrzeb wykonane z prawdziwych oraz sztucznych roślin podkreślają smutek, a także tęsknotę, jaka towarzyszy osobom, które składają wieńce i wiązanki na grobie. Jeśli nie jesteś pewny, jakie kwiaty wybrać, możesz zamówić jedną z propozycji przygotowanych przez naszą kwiaciarnię. Mieszkając w Olsztynie, możesz powierzyć skomponowanie wieńca lub wiązanki wykwalifikowanym florystom.

Jakie kwiaty godnie uzupełnią uroczystość pogrzebową?

Podczas tworzenia wszystkich kompozycji zwracamy uwagę przede wszystkim na potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. Wiązanki, wieńce oraz bukiety robimy z lilii, róż, gerber, goździków oraz chryzantem, symbolizujących żałobę związaną z utratą kogoś bliskiego. Przygotowane przez nas kompozycje przyjmują różne formy. Oferujemy m.in. wiązanki w kształcie koła lub kwadratu, a także wieńce przypominające serce stworzone z kilkudziesięciu sezonowych kwiatów na pogrzeb. Olsztyn należy do miast, do których nasi kurierzy mogą dowieźć wszystkie zamówione kompozycje.

Kwiaty na pogrzeb (Olsztyn) – cena najpiękniejszych wiązanek kwiatowych

Ile zwykle płaci się za kwiaty na pogrzeb? Olsztyńskie ceny kompozycji zależą przede wszystkim od ich rozmiarów. W naszej ofercie dostępne są zarówno mniejsze bukiety za 100-200 złotych, jak i okazałe wieńce, które mogą kosztować ponad 1000 złotych. Ważny jest także wybrany rodzaj kwiatów. Kompozycje ozdobione sztucznymi roślinami zazwyczaj są tańsze od wariantów z prawdziwymi różami, liliami czy goździkami.

Kwiaciarnia w Olsztynie – wyjątkowe wiązanki, wieńce oraz bukiety pogrzebowe

Nie musisz być obecny na ceremonii, aby wyrazić szacunek dla zmarłego za pomocą kwiatów na pogrzebie. W Olsztynie dowozimy wieńce i wiązanki również do kościołów, kaplic oraz na cmentarze. Usługa ta została stworzona z myślą o osobach niemogących pojawić się na pożegnaniu bliskiej im osoby