Wiązanki pogrzebowe SZCZECIN

Oferujemy Państwu kompleksową usługę florystyczną i dostarczamy wiązanki pogrzebowe na terenie Szczecina. W naszym katalogu znajdą Państwo tradycyjne kompozycje wykonane z naturalnych lub sztucznych kwiatów.

Wiązanki pogrzebowe ze szczecińskich kwiaciarni

Wiązanki pogrzebowe są wyrazem głębokiego smutku po stracie bliskiej osoby. Kompozycja pogrzebowa w postaci wiązanki stanowi konstrukcję, której podstawą są kwiaty, liście oraz szarfa. W naszej ofercie znajdują się wiązanki w kształcie koła, serca i bukietu. Układając kwiaty na grobie lub urnie, mogą Państwo symbolicznie oddać szacunek i pożegnać się z osobą zmarłą.

Szczecin – wiązanki pogrzebowe z dostawą

Na uroczystość pogrzebu najbliższej osoby proponujemy klasyczne wiązanki pogrzebowe z lilii, goździków, gerberów, eustomy, zieleni dekoracyjnej oraz jodły, które tworzymy z największą starannością. Jednak najczęściej do wiązanek wykorzystujemy róże. Najpopularniejsze są róże w kolorze czerwonym wyrażające miłość oraz w kolorze białym, kremowym i herbacianym. Na życzenie klienta komponujemy wiązanki z kwiatów sztucznych i wybranych dekoracji. Nasze florystki tworzą wiązanki zawsze zgodnie z Państwa życzeniem. Chcąc pomóc rodzinie pogrążonej w żałobie, dostarczamy wiązanki w Szczecinie. Realizujemy także zamówienia na bukiety, kwiaty kondolencyjne i wieńce z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy do zamawiania wiązanek z dostawą od Wieniec24.