Mycie i czyszczenie grobów SZCZECIN

Wizyta na cmentarzu centralnym lub innej nekropolii w Szczecinie powinna być pełna refleksji nad upływającym czasem, historią, a także wspomnieniami o zmarłych bliskich. Zaniedbana przestrzeń sprawia jednak, że taka wizyta wywołuje frustrację i poczucie winy zamiast spokoju czy nostalgii. Obsadzenie grobu roślinami nie zdziała cudów, jeśli na pomniku stoją wypalone znicze czy stare wiązanki, warto więc zadbać o regularne sprzątanie grobów i świeże wieńce pogrzebowe w Szczecinie. Miasto to słynie z największej w Polsce (i trzeciej pod względem wielkości w Europie) nekropolii – warto utrzymać ją w czystości.

Profesjonalna opieka nad grobami – Szczecin

Trzeba pamiętać, że dbanie o miejsca pochówku wymaga sprawności fizycznej, czasu i wiedzy o specjalistycznych środkach do mycia czy pielęgnacji kamienia. Ponadto osoby mieszkające poza Szczecinem nie zawsze mogą pozwolić sobie na regularne sprzątanie otoczenia pomnika i ławek, odśnieżanie grobów. Pomoc w wypełnianiu takich obowiązków oferuje nasza firma. Wieniec24 przede wszystkim prowadzi sprzedaż wieńców i wiązanek pogrzebowych na terenie Szczecina, jednak prowadzimy również profesjonalne sprzątanie grobów w woj. zachodniopomorskim oraz w całej Polsce.

Mycie grobów – Szczecin

Usługa podstawowa to jednorazowa wizyta w wyznaczonym miejscu, niezależnie od tego, jak wygląda zagospodarowanie otoczenia grobu. Na czym polega opieka nad grobami? W Szczecinie nasi pracownicy przeprowadzają usunięcie zwiędłych czy wyschniętych roślin, a także starych bukietów sztucznych i wypalonych zniczy. Po dokładnym myciu wykonujemy pastowanie nagrobków, a na koniec oferujemy ułożenie kwiatów wybranych przez Państwa z naszego katalogu. Dla potwierdzenia wykonania serwisu kompletujemy dokumentację fotograficzną, którą przesyłamy następnie do Państwa.

Na cmentarzach w Szczecinie oferujemy również usługi w pakietach na miesiąc, kwartał lub rok. Każdy z nich obejmuje wielorazowe sprzątanie grobu w atrakcyjnych cenach, zachęcamy więc do skorzystania z oferty firmy Wieniec24. Wystarczy kontakt telefoniczny, mailowy albo wypełnienie formularza zlecenia.