Wieńce pogrzebowe ZABRZE

Wieńce pogrzebowe to najbardziej okazałe kompozycje kwiatowe, składane na grobie przez najbliższą rodzinę, przyjaciół oraz delegacje z pracy lub szkoły zmarłego. Wiemy, jak ważne dla bliskich jest ostatnie pożegnanie, dlatego starannie dobieramy kwiaty i tworzymy z nich wyjątkowe kompozycje w Zabrzu, oddające towarzyszące tej smutnej ceremonii uczucia. Za pomocą kwiatów można wyrazić zarówno żal i tęsknotę, jak i szacunek, a także miłość, jaką darzony był zmarły.

Wieńce pogrzebowe — jakie wybrać?

Wybór odpowiedniego wieńca pogrzebowego jest niezwykle ważny. Przed zamówieniem kompozycji warto zastanowić się nad znaczeniem rodzaju kwiatów, które mają być wykorzystane do jego stworzenia. Istotną kwestię stanowi także ich kolor — zazwyczaj rośliny w ciepłych, jasnych odcieniach wybierane są dla kobiet, z kolei wieńce utrzymane w takich barwach jak niebieski czy granatowy składa się na grobach mężczyzn. Warto jednak pamiętać przy tym, że nie jest to reguła — wiele osób stawia również na kwiaty, które lubił zmarły.

Nasi floryści mogą też pomóc w doborze kwiatów mających ozdabiać wieńce pogrzebowe. Do Zabrza dostarczamy zarówno kompozycje stworzone z naturalnych roślin, jak i warianty powstałe ze sztucznych kwiatów. Które z nich wybrać? Świeżo zerwane kwiaty doskonale prezentują się jako główne elementy kompozycji, nadając wieńcom elegancki charakter. Sztuczne rośliny polecane są szczególnie w chłodniejszych porach roku, gdy te naturalne mogą zmarznąć i stracić swój doskonały wygląd.

W naszej ofercie znaleźć można dwa podstawowe typy wieńców pogrzebowych:

Wieńce pogrzebowe (Zabrze) — cena kompozycji w kwiaciarni internetowej

Ile kosztują wieńce pogrzebowe? W Zabrzu ceny tego rodzaju kompozycji zaczynają się od 250 złotych. Koszt ich wykonania zależy przede wszystkim od liczby wykorzystanych kwiatów oraz od ich rodzaju. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wszystkie wieńce pogrzebowe w Zabrzu są przygotowywane zgodnie z wytycznymi osób je zamawiających tak, aby klienci kwiaciarni mogli godnie pożegnać zmarłego.