Wiązanki pogrzebowe ZABRZE

Bliscy zmarłego zawsze pragną pożegnać go z należytym szacunkiem. Pomóc mogą w tym odpowiednie wiązanki pogrzebowe. Do Zabrza dostarczają je współpracujący z kwiaciarnią internetową Wieniec24 kurierzy. Można u nas zamówić wybraną kompozycję kwiatową z dostawą pod wskazany adres o określonej godzinie, dzięki czemu w tym trudnym dla wszystkich dniu, bliscy nie będą musieli martwić się odbiorem kwiatów. Wszystkie tworzone przez naszych florystów wiązanki pogrzebowe powstają z dbałością o szczegóły według wytycznych zamawiających je osób.

Niepowtarzalne wiązanki pogrzebowe w kwiaciarni internetowej Wieniec24

Złożenie na grobie kompozycji florystycznej to wyraz szacunku, a także sympatii, jaką darzony był zmarły. W zależności od wybranego rodzaju oraz koloru kwiatów symbolizują one smutek, żal, tęsknotę oraz miłość. Nasi floryści mogą pomóc w stworzeniu wyjątkowego zestawienia roślin, które najlepiej odda uczucia towarzyszące tego dnia bliskim zmarłego.

Wiązanki pogrzebowe są przynoszone na pogrzeb najczęściej przez przyjaciół zmarłego oraz jego dalszą rodzinę. Są one nieco mniejsze niż wieńce, jednak równie istotne podczas ceremonii pożegnania. Nasi floryści przygotowują kompozycję ze świeżych sezonowych kwiatów, dzięki czemu te mogą przez długi czas dobrze wyglądać. W Zabrzu oferujemy też wiązanki pogrzebowe ze sztucznych roślin, które sprawdzą się w chłodniejszych porach roku, zastępując kwiaty wrażliwe na niskie temperatury. Ponadto floryści wykonują także kompozycje mieszane, złożone z obu rodzajów kwiatów.

W naszej ofercie znajdują się dwa typy wiązanek z dostawą:

Wiązanki pogrzebowe w Zabrzu — cena kompozycji

Jaki jest koszt zamówienia wiązanki pogrzebowej w Zabrzu? Cena kwiatów zależy od ich rodzaju, a także wielkości wykonanej z nich kompozycji. Wiemy, jak istotną kwestię dla bliskich zmarłego stanowi jego godne pożegnanie, dlatego przygotowujemy wiązanki pogrzebowe dostosowane również do budżetu naszych klientów tak, aby każdy mógł pożegnać ważną dla niego osobę z szacunkiem.