Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów ZIELONA GÓRA

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 współpracuje z wieloma najlepszymi kwiaciarniami w Zielonej Górze, dzięki czemu oferuje bardzo duży wybór żywych kwiatów, które wykorzystywane są do stworzenia wieńców pogrzebowych. Wszystkie kompozycje są trwałe, oryginalne, dopracowane w najmniejszym detalu i dopasowane do indywidualnych preferencji każdego klienta. 

Wieńce pogrzebowe żywe Zielona Góra

Wieńce pogrzebowe od lat towarzyszą nam podczas ceremonii pogrzebowych. Pozwalają wyrazić naszą tęsknotę, żal i miłość do zmarłej osoby. Profesjonalni floryści pracujący w kwiaciarniach w Zielonej Górze pomogą dobrać rodzaj kwiatów, kolorystykę, a także dodatki w taki sposób, aby sprostać wszystkim wymaganiom. Ich doświadczenie sprawi, że każdy wieniec pogrzebowy będzie niepowtarzalny, trwały i elegancki, co podkreśla rangę wydarzenia.

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów w Zielonej Górze z lokalnych kwiaciarni

Bardzo istotny jest fakt, że wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów w Zielonej Górze dostarczane są pod wskazany adres. Może to być, na przykład, dom pogrzebowy, kościół czy kaplica cmentarna. Z tego powodu zamówienia należy składać z jednodniowym wyprzedzeniem, aby możliwe było stworzenie danego wieńca, a później przetransportowanie go na czas. 

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów Zielona Góra cena - na jaką kwotę musimy się przygotować

Cena wieńca pogrzebowego z żywych kwiatów uzależniona jest od kilku czynników. Po pierwsze, wielkość kompozycji, ilość kwiatów potrzebnych do jej stworzenia (bardzo duże kompozycje posiadają około 150 kwiatów), ich rodzaj, ewentualne dodatki kwiatów sezonowych, a także elementy dodatkowe, takie jak karty kondolencyjne, znicze, szarfy z sentencjami, na przykład z ulubionym cytatem zmarłego lub podziękowaniem. Najczęściej wybierane kwiaty do wieńców w Zielonej Górze to lilie, róże, chryzantemy, gerbery i goździki. Te ostatnie bardzo często stanowią idealne uzupełnienie jako dodatek, na przykład do wieńca skonstruowanego z czerwonych róż.