Wiązanki pogrzebowe ZIELONA GÓRA

Kwiaty mogą być symbolem miłości, nadziei oraz smutku, rozpaczy i tęsknoty. Przyniesione na ostatnie pożegnanie z bliską osobą wyrażają uczucia, jakimi bliscy darzyli zmarłego. W naszej kwiaciarni przygotowujemy wysokiej jakości wiązanki pogrzebowe. Do Zielonej Góry dostarczamy także gotowe kompozycje w celu zdjęcia z pogrążonych w żałobie rodziny oraz przyjaciół obowiązku odbioru kwiatów. Wiązanki możemy dowieźć pod wskazany przez Zamawiającego adres nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Wiązanki pogrzebowe (Zielona Góra) – cena kompozycji

Wiązanki pogrzebowe wykonujemy zwykle z prawdziwych, sezonowych kwiatów. Nasi floryści mogą pomóc w wyborze roślin, symbolizujących emocje towarzyszące bliskim na pogrzebie. W naszej ofercie dostępne są także kwiaty na pogrzeb w Zielonej Górze wykonane ze sztucznych kwiatów, które do złudzenia przypominają ich naturalne odpowiedniki. Ile kosztują wiązanki pogrzebowe w Zielonej Górze?

Cena  kompozycji nie zawsze jest taka sama. Wszystko zależy od rodzaju wybranych kwiatów, a także od tego, jak wiele roślin ma się znaleźć w danej wiązance.

Jak znaleźć odpowiednią wiązankę pogrzebową?

Wiązanki pogrzebowe najczęściej na grobie składają przyjaciele oraz dalsi krewni zmarłego. Istotny jest w tym przypadku zarówno rodzaj, jak i kolor wybranej kompozycji, ponieważ mają one symboliczne znaczenia. W zależności od tego, co chce się przekazać podczas ostatniego pożegnania, warto wybrać oznaczające dane uczucia rośliny.

Wiązanki pogrzebowe w Zielonej Górze – wyraź szacunek dla zmarłego za pomocą kwiatów

Na pogrzeby młodych osób zazwyczaj przynosi się jasne wiązanki pogrzebowe. Z kolei na ostatnie pożegnanie kobiety przyjaciele przynoszą jej kompozycje w ciepłych kolorach takich jak żółty czy pomarańczowy, a na grobie mężczyzn zazwyczaj składane są wiązanki w ciemniejszych odcieniach. Wiele osób decyduje się również na wykorzystanie ulubionych kwiatów zmarłego przy dekoracji wiązanki pogrzebowej. Do Zielonej Góry dostarczamy warianty stworzone zgodnie z indywidualnymi preferencjami Zamawiających, w trosce o to, aby każda kompozycja była wyjątkowa.

Zachęcamy do odwiedzenia innych kategorii: