Wieńce serce ZIELONA GÓRA

Kwiaty są niezbędnym elementem ceremonii pogrzebowych. Wieniec pogrzebowy w kształcie serca to szczególny hołd złożony ukochanej osobie. Jego symbolika jest bardzo poruszająca, a przy tym czytelna. Niesie za sobą intymne przesłanie, okazuje ból po stracie i tęsknotę. Wyraża wdzięczność za wspólnie spędzone dni.

Wybór wieńca w tym kształcie jest odpowiedni, jeśli z osobą zmarłą łączyła  nas silna więź. Będzie on z pewnością skupiał na sobie wzrok wszystkich żałobników, dlatego warto zlecić jego wykonanie doświadczonym florystkom z zielonogórskiej kwiaciarni, które dołożą wszelkiej staranności, by spełnił on wszystkie oczekiwania.

Wieńce serce Zielona Góra - cena

Cena wieńca zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od ilości kwiatów tworzących kompozycję. Można wybrać niewielkie wiązanki składające się z 15 sztuk, średniej wielkości wieńce złożone z 50-60 sztuk, jak również te spektakularne, sięgające 150 gęsto ułożonych obok siebie kwiatów. 

Do wyboru pozostaje również rodzaj wieńca. Mamy dwie opcje, girlandę w kształcie serca, w której kwiaty znajdują się na zewnętrznym obrzeżu, środek jest pusty, lub wieniec wypełniony kwiatami również w środkuNie bez znaczenia jest dobór kolorystyki. Czerwień niesie ze sobą bardzo mocne przesłanie. Biel symbolizuje światło, czystość i niewinność. Róż to typowo kobiecy kolor, symbol wdzięku i elegancji. W zależności od pory roku wieńce pogrzebowe mogą zostać wzbogacone dodatkiem świeżych, sezonowych kwiatów, nie tracąc przy tym cech charakterystycznych wybranej kompozycji. Dodatek szarfy, karty kondolencyjnej, znicza pozwoli stworzyć zestaw pożegnalny, który może być dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres.