Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów RZESZÓW

Pożegnanie bliskiej osoby jest ciężkie pod względem emocjonalnym, lecz stanowi również duże wyzwanie logistyczne. Uroczystości pogrzebowe wiążą się bowiem ze znaczną ilością spraw formalnych, które trzeba doprowadzić do końca. Piękną choć smutną tradycją jest towarzyszenie bliskich zmarłego w jego ostatniej podróży do miejsca pochówku. Zgodnie ze zwyczajem, związane z tym wydarzeniem są wieńce pogrzebowe w Rzeszowie. Kwiaty są symbolem piękna, a jednocześnie kruchości ludzkiej egzystencji...

Wieńce pogrzebowe żywe Rzeszów

Niepożądanym i niepotrzebnym uczuciem podczas organizacji uroczystości pogrzebowej jest stres. Czy wszystko będzie na czas, czy zamówione wieńce przyjdą o odpowiedniej porze. Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 gwarantuje, że zamówienie zostanie zrealizowane w terminie oraz będzie odpowiadało oczekiwaniom klienta. Współpraca z lokalnymi, rzeszowskimi kwiaciarniami zapewnia świeżość kwiatów, a także oryginalną kompozycję. Dbałość o wygląd stawiamy na równi z troską o trwałość i stabilność konstrukcji wieńca. Osoby mieszkające w Rzeszowie i okolicach mogą śmiało wybrać interesujące ich wieńce, a następnie oczekiwać dowozu na wybrany cmentarz, lub pod wskazany adres. Wystarczy zamówić z zaledwie jednodniowym wyprzedzeniem.

To klient decyduje o efekcie końcowym kompozycji kwiatowej, ponieważ zadowolenie osób, które zaufały naszej firmie stawiamy na pierwszym miejscu. Na stronie internetowej przedstawione są różne inspiracje, lecz ostatecznie to Państwo decydują o wszelkich dodatkach (takich jak napis na szarfie), rozmiarze wieńca, tudzież o rodzaju kwiatów. Lilie, róże, goździki... Można puścić wodze fantazji. Chętnie doradzimy i pomożemy skomponować estetyczne zamówienie o najwyższej jakości. 

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów Rzeszów - cena

Koszt wieńca determinuje przede wszystkim jego rozmiar oraz surowce użyte do jego złożenia. Ceny mieszczą się w przedziale od 350 do około 1500 złotych. Wybór jest bardzo duży, a co najważniejsze kwiaty są naturalne, przez co wspaniale się prezentują.