Wiązanki pogrzebowe RZESZÓW

Nasza kwiaciarnia oferuje Państwu kompleksową obsługę florystyczną, która obejmuje przygotowanie przez nas wybranej wiązanki pogrzebowej oraz dostarczenie jej pod wskazany adres w Rzeszowie.

Z czego składa się wiązanka pogrzebowa?

Klasyczne wiązanki pogrzebowe, które oferujemy w Rzeszowie, nie wychodzą z mody i zgodnie z tradycją symbolizują ostatnie pożegnanie ze zmarłym. To proste konstrukcje florystyczne na florecie. Tworzymy je z kwiatów, żywych liści, igliwia oraz dekoracji. Na Państwa życzenie kompozycja pogrzebowa może zostać przez nas urozmaicona szarfą z dedykowaną treścią. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy wiązanki w kształcie serca, koła oraz bukietu.

Kwiaty na wiązankę pogrzebową (Rzeszów i okolice)

Nasze florystki z największą dbałością o każdy szczegół przygotowują bukiety i wiązanki pogrzebowe w Rzeszowie. Kompozycje kwiatowe powstają zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Tradycyjne wiązanki z kwiatów żywych oraz liści układamy z lilii, goździków, gerberów, róż, eustomy, zieleni dekoracyjnej oraz jodły. W naszej ofercie nie brakuje kompozycji stworzonych ze sztucznych kwiatów. Wiązanki pogrzebowe wyróżniają się trwałością i starannością wykonania. Co więcej, podczas transportu lub przenoszenia kwiatów, kompozycja pozostaje spójna.

Wiązanki pogrzebowe – Rzeszów

Podejmujemy się realizacji zamówień nawet z jednodniowym wyprzedzeniem. Przygotowujemy bukiety, wieńce i wiązanki pogrzebowe z dostawą, które następnie za pośrednictwem poczty kwiatowej przywozimy na cmentarz, do kaplicy lub kościoła na terenie całego Rzeszowa.