Wieńce pogrzebowe RZESZÓW

Wyrazem szacunku dla pożegnania osoby zmarłej jest przyniesienie na uroczystość pogrzebową wieńca. Wieńce pogrzebowe są symbolem pamięci i wyrazem smutku po stracie ukochanej osoby. Dlatego też wszystkie kompozycje kwiatowe tworzymy zgodnie z Państwa preferencjami. Zamówione wieńce online dostarczamy na cmentarz, do kaplicy lub kościoła na terenie całego Rzeszowa.

Wieńce pogrzebowe z dostawą do Rzeszowa

Wieniec pogrzebowy składa się z konstrukcji, która umożliwia ułożenie go w pozycji pionowej. Jego fundamentem jest podkład i dwie nóżki. Podkład powstaje z naturalnego igliwia, najczęściej z jodły. Widoczna dla Państwa jest czasza z kwiatów, dodatki zielone oraz szarfa. Dzięki swojej strukturze wieniec doskonale eksponuje się na grobie. W naszej ofercie znajdują się wieńce pogrzebowe w kształcie serca i koła. Im więcej kwiatów, tym kompozycja jest efektowniejsza. Każdy wieniec pogrzebowy oferowany w Rzeszowie powstaje wyłącznie ze świeżych kwiatów i sprawdzonych komponentów. Profesjonalne umieszczenie kwiatów i dodatków na konstrukcji zapewnia stabilność wieńca. Kwiaty podczas przewożenia, przenoszenia i układania wieńca na grobie tworzą spójność.

Wieńce pogrzebowe w Rzeszowie – nasz propozycja

Wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej oraz zmysł estetyczny pozwalają nam na tworzenie unikatowych kompozycji kwiatowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Proponujemy różnorodne kwiaty żywe i sztuczne. Z chęcią doradzimy Państwu wybór kwiatów, biorąc pod uwagę porę roku i panujące warunki atmosferyczne. Stworzony przez nas katalog kwiatów i dodatków idealnie pasuje do tworzenia dekoracji grobów, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Ceny wieńców pogrzebowych w Rzeszowie są uzależnione od ilości wykorzystanych gatunków kwiatów, dekoracji oraz wielkości.

Zachęcamy do wyboru naszej oferty

Nasza kwiaciarnia od lat przyjmuje zlecenia na kompleksową obsługę przygotowania oraz dostarczenia wieńców pogrzebowych w Rzeszowie. Z jednodniowym wyprzedzeniem realizujemy zamówienia na terenie całej Polski dzięki usłudze poczty kwiatowej.