Wieńce pogrzebowe WROCŁAW

Wieńce pogrzebowe są symbolicznym aktem pożegnania osoby zmarłej i złożeniem jej hołdu. To również znak pamięci, uczuć i wiecznego wspomnienia. Wieniec pogrzebowy jest nieodzownym elementem każdej ceremonii funeralnej. Nie bez znaczenia jest w nim symbolika użytych kwiatów. Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 tworzy subtelne i stonowane wieńce pogrzebowe, które dostarcza do różnych miejsc we Wrocławiu (np. Osobowice). 

Gdzie kupić wieniec pogrzebowy we Wrocławiu?

Wieniec pogrzebowy jest dość sporą kompozycją kwiatową, która zwyczajowo składa się z 30, 40, 50 lub 60 roślin różnego rodzaju. Najczęściej ten rodzaj symbolicznego pożegnania florystycznego wybierany jest przez najbliższą rodzinę i przyjaciół osoby zmarłej. W tych trudnych dla bliskich chwilach pomagamy w wyborze właściwej kompozycji, która w najlepszy sposób wyraża ból i poczucie straty, ale też nieskończoną miłość. 

W wykonywanych przez nas wieńcach pogrzebowych wykorzystujemy różne rodzaje kwiatów, a przy układaniu kompozycji kierujemy się nie tylko ich sezonowością i trwałością, ale również symboliką. Zwłaszcza ta ostatnia jest szczególnie ważna w przypadku ostatniego pożegnania. Lilie, chryzantemy, kalie, róże, dalie, goździki czy margaretki mają swoje znaczenie, które jest wykorzystywane we florystyce funeralnej. Ta symbolika jest również istotna dla bliskich, którzy za pośrednictwem kwiatów chcą oddać hołd zmarłemu i podkreślić, iż na zawsze pozostanie w ich sercach.  

Wiemy, że obecność na ceremonii pożegnalnej bliskiej osoby nie zawsze jest możliwa, dlatego w kwiaciarni Wieniec24 można zamówić wiązankę czy bukiety, które zostaną  dostarczone na miejsce przeznaczenia. Wieńce pogrzebowe zawozimy do dowolnego miejsca we Wrocławiu (Osobowice, Różanka, Huby), a także do każdego miasta w Polsce. W 24 godziny od zamówienia przywozimy pod wskazany adres wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe. 

Wieńce pogrzebowe we Wrocławiu - ceny

Cena wieńca pogrzebowego we Wrocławiu uzależniona jest od jego wielkości, ilości i rodzaju użytych kwiatów, ale również miejsca, do którego kompozycja florystyczna ma zostać dostarczona. Skontaktuj się z nami, podamy Ci przybliżony koszt wykonania wieńca online z dostawą