Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów WROCŁAW

Pożegnanie zmarłej osoby to jedna z najtrudniejszych chwil w życiu każdego z nas. Towarzyszy jej stres i ból związany ze stratą kogoś, kto był nam bliski. Nierzadko osoby pogrążone w żałobie po stracie ukochanych członków rodzin nie mają siły, by zająć się organizacją pogrzebu oraz praktycznymi czynnościami z nim związanymi. Przychodzimy wówczas z pomocą, oferując swe usługi w zakresie oprawy uroczystości pogrzebowych. Zapewniamy wieńce pogrzebowe we Wrocławiu i okolicach z dostawą pod wskazany adres.

Wieńce pogrzebowe sztuczne Wrocław

Nieodłącznym elementem każdego pogrzebu są kwiaty ułożone w stylowe bukiety lub większe wiązanki, przewiązane pamiątkowymi szarfami, ozdobione zielonymi gałązkami. Oferujemy wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów dostępne na terenie Wrocławia, które uświetnią ostatnie pożegnanie z ludźmi, którzy odeszli na zawsze, lecz pozostaną w pamięci naszych klientów. 

Polecamy wieńce samodzielne lub osadzone na poręcznych stojakach, które ułatwiają dodatkowo transport kwiatów. Różne rozmiary i kształty wiązanek pozwalają nam dostosować ofertę do zróżnicowanych wymagań klientów. Wieńce pogrzebowe najczęściej utrzymane są w stonowanych odcieniach bieli, różu, czy czerwieni. Najczęściej wykorzystywane kompozycje kwiatowe to:

  • róże
  • gerbery
  • lilie

Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów Wrocław

Żywe wiązanki prezentują się ładnie wyłącznie przez krótki czas, natomiast zastosowanie sztucznych kwiatów daje gwarancję zdecydowanie dłuższej eksploatacji. Kupując sztuczne bukiety i wiązanki, klienci mogą być spokojni o wygląd rodzinnego grobowca. Nasze wieńce prezentują się zawsze świeżo i nienagannie. Gdy się przy brudzą, można je delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką. 

Wieńce pogrzebowe sztuczne Wrocław - cena

Zamawiając bukiet za pośrednictwem strony Wieniec24, oszczędzasz czas i pieniądze. Kwiaty otrzymujesz bezpośrednio na cmentarz lub pod wskazany adres zamieszkania. Są one przygotowywane w pobliskiej kwiaciarni, więc nie muszą być transportowane z drugiego końca Polski. Zapewniamy konkurencyjne ceny z lokalnych kwiaciarni we Wrocławiu i dostarczenie wieńców pogrzebowych na czas, aby każdy z naszych klientów mógł w spokoju przeżywać żałobę po bliskim zmarłym.