Wieńce pogrzebowe RUDA ŚLĄSKA

Okres żałoby jest trudny nie tylko emocjonalnie, ale i bliscy stają przed wieloma obowiązkami, związanymi z pochówkiem zmarłego. Poza wieloma formalnościami zajmują się logistyką i planowaniem pożegnania. Cały czas, towarzyszą im trudne uczucia, takie jak żal, smutek oraz tęsknota. Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 pragnie pomóc w organizacji pochówku, dlatego oferujemy kwiaty pogrzebowe, w takiej formie jak wieniec pogrzebowy, z dostawą w mieście Ruda Śląska.

Wieńce pogrzebowe – nasza oferta

Kwiaty na pogrzeb to symbol naszej miłości do zmarłej osoby, cały czas tlącej się w sercach. To też wyraz hołdu, a także znak, że pamięć rodziny oraz przyjaciół jest i będzie żywa. Pomagają one wyrazić te wszystkie emocje, które czasem ciężko określić.

Dlatego właśnie nasi doświadczeni floryści tworzą wieńce pogrzebowe zarówno z żywych kwiatów, jak i ze sztucznych. Kompozycje mogą składać się z różnych gatunków, takich jak róże, chryzantemy, lilie czy gerbery. Dołączymy do nich wybrane ornamenty. Cała oferta dostępna jest w kategoriach:

Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami. Ponadto zajmujemy się także tworzeniem wiązanek pogrzebowych.

Wieńce pogrzebowe Ruda Śląska – cena

Wieńce pogrzebowe dostępne są w cenach od 271. Im większa i bardziej złożona kompozycja, tym wartość wzrasta. W Wieniec24 mogą Państwo kupić produkty do położenia na nagrobku, stojące, w kształcie serca lub w klasycznych wersjach. Zamówienie należy złożyć za pomocą formularza, dostępnego przy każdym artykule. Tam określicie Państwo wszelkie szczegóły związane z wieńcem. Jesteśmy otwarci na propozycje i pytania, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kwiaciarnia Ruda Śląska – szybka dostawa kwiatów

Wiązanki pogrzebowe i wieńce zostaną do Państwa dostarczone w 24 godziny od momentu zapłaty. Dostawa możliwa jest zarówno w Rudzie Śląskiej, jak i na terenie całej Polski na wskazany adres. Zamówienie dostarczymy na przykład do kościoła, kaplicy, prywatnego domu i mieszkania, a także na cmentarz.