Kwiaty na pogrzeb RUDA ŚLĄSKA - Kwiaciarnia online

Dzień pożegnania jest przepełniony smutkiem, zadumą i żalem. W tych trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby pragniemy upamiętnić ją i symbolicznie pokazać naszą miłość. Kwiaty to tradycyjny wyraz tęsknoty oraz miłości. Dlatego kwiaciarnia internetowa Wieniec24 oferuje dla Państwa bukiety żywych kwiatów i sztucznych. Zakupią u nas Państwo też piękny wieniec lub wiązankę pogrzebową. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wieniec24 – kwiaciarnia Ruda Śląska

Doświadczeni floryści naszej kwiaciarni przygotują dla Państwa wybrane kwiaty pogrzebowe. W ich skład mogą wchodzić goździki, gerbery, róże kompozycje lilii czy chryzantem. Sami dobierają Państwo kolorystykę oraz tworzą indywidualną dedykację dla wybranej osoby. By poznać pełną ofertę w mieście Ruda Śląska, wystarczy wejść w poniższe kategorie:

Kwiaty na pogrzeb (Ruda Śląska) – cena

Wieńce i wiązanki pogrzebowe mogą Państwo otrzymać w przedziale od 151 do 370 zł. Wszystko zależy od gatunku i rodzaju roślin oraz wielkości. Zamówienie składa się za pomocą formularza, dostępnego przy wybranym produkcie.

Dostawa kwiatów odbywa się w przeciągu 24 godzin, na wskazany adres w Rudzie Śląskiej, lecz nasze usługi odbywają się także na terenie całej Polski. Przywieziemy kwiaty do kościoła, domu pogrzebowego, na cmentarz i do kaplicy. Wszystko po to, aby oddać hołd zmarłej osobie. WIemy, że wieniec pogrzebowy to symbol tęsknoty i miłości, bardzo ważny dla wielu bliskich w tym czasie pożegnania.