Mycie i czyszczenie grobów RUDA ŚLĄSKA

Po pożegnaniu z bliskimi osobami ich nagrobki stają się jedynymi miejscami spotkań z nimi. To właśnie przy nich poddajemy się zadumie oraz wspomnieniom, związanym ze zmarłymi. Pomnik jest więc symbolicznym wymiarem naszej miłości i upamiętnienia. Dlatego właśnie bardzo ważne jest utrzymanie go w dobrej kondycji. Firma sprzątająca groby Wieniec24 oferuje czyszczenie nagrobków, które wykonują nasi wykwalifikowani pracownicy. Pragniemy w ten sposób pomóc rodzinom w tym zadaniu i zachować pamięć o ich bliskich.

Staranne i dokładne mycie grobów – Ruda Śląska

Nasza usługa sprzątania dostępna jest w pakiecie jednorazowym, miesięcznym (świadczenie odbywa się 12 razy w ciągu roku) i kwartalnym. Czyścimy zarówno małe, jak i duże powierzchnie płyty, za pomocą wody z odpowiednimi dla pomników detergentami. Ponadto wykonujemy odkurzanie liści i kurzu, a także odśnieżanie. Wieniec24 to efektywne i tanie sprzątanie nagrobków, które dokumentowane jest za pomocą zdjęcia, wysyłanego później do naszego klienta.

Przedświąteczne czyszczenie grobów – Ruda Śląska

Oferujemy także sprzątanie nagrobków w przedświątecznych okresach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż często przed Wielkanocą, Wszystkimi Świętymi czy Bożym Narodzeniem brakuje nam czasu, a mimo to pragniemy zadbać o miejsce spoczynku bliskich i odwiedzić ich razem z rodziną w tych dniach. Dlatego właśnie przychodzimy z pomocą, aby podczas świąt groby były umyte i dokładnie uporządkowane.

Opieka nad grobami – Ruda Śląska

Sprzątamy nagrobki, ale również dbamy o estetyczny wygląd. Kwiaty, znicze, wieńce i wiązanki to symbole szacunku oraz hołdu zmarłego. Właśnie tak możemy troszczyć się o jego pamięć i pokazywać, że w naszych sercach nadal dążymy go ogromną miłością.

Wymienione ozdoby znajdziesz w zakładce wieńce pogrzebowe Ruda Śląska i wiązanki pogrzebowe Ruda Śląska. Znicze z kolei zamówisz przy wyborze konkretnego pakietu, opisanego nieco wyżej. Mamy duże doświadczenie w swojej pracy, dlatego dbamy Wieniec24 był odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.